Samostatný/á účtovník/čka pre medzinárodnú firmu. Práca z domu s flexibilným pracovným časom.

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiacFinálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných skúseností kandidáta!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného samostatného účtovníka/účtovníčku do medzinárodnej účtovnej a poradenskej spoločnosti.

Ponuka je vhodná aj pre rodičov na RD alebo ako vedľajší príjem pre samostatne zárobkovo činnú účtovníčku/účtovníka!​

  • Externé vedenie komplexnej účtovnej agendy viacerých obchodných spoločností v účtovnom programe Pohoda
  • Vedenie podvojného účtovníctva pre klientov spoločnosti
  • Práca v Exceli a import dát
  • Spracovanie DPH - príprava daňových priznaní k DPH, KV a SV
    účasť na príprave dane z príjmov PO,
  • Štvrťročná, ročná účtovná závierka, príprava daňových priznaní
  • Príprava a zasielanie mesačných, štvrťročných a ročných výkazov a správ;
  • Kontrola a evidencia pohľadávok a záväzkov
  • Komunikácia a účtovné poradenstvo s klientmi najmä v anglickom jazyku

  • Práca z domu, flexibilný pracovný čas
  • Možnosť profesionálneho rastu
  • Adekvátne finančné ohodnotenie a odmeny,
  • Silné zázemie rýchlo rastúcej finančnej spoločnosti
  • Medzinárodná klientela

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. a motivačný list v Slovenskom jazyku.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Účtovnícke a auditorské činnosti

Digitálna účtovno-poradenská spoločnosť pôsobiaca na medzinárodnej úrovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

3

  • ​Podvojné účtovníctvo - Expert
  • Znalosť zákona o DPH, DzP - Expert
  • POHODA (podvojné účtovníctvo) - Expert
  • ​MS Excel - Pokročilý
  • Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni - PODMIENKA
  • Znalosť maďarského jazyka výhodou​
  • Skúsenosti s externým účtovníctvom výhodou
  • pozornosť k detailom
  • precíznosť a zodpovednosť
  • pracovať samostatne, ale aj v tíme​

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Annamária Mészárosová
Tel.: +421915995618
E-mail: poslať životopis
ID: 4856052  Dátum zverejnenia: 16.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac