Inžinier kvality do výrobnej spoločnosti. Mzda od 1800€ na jednu zmenu.

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Okres Prievidza
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiacFinálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných skúseností kandidáta!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera hľadáme špecialistu kvality so skúsenosťami v strojárskej, plastikárskej alebo potravinárskej výrobe.

Vašou úlohou bude:

  • - Analýza príčin zmätkov vo výrobe a koordinovanie nápravných opatrení (8D, 5S, 5WHY, ISHIKAWA, PDCA,CP) podľa procedúr v priemysle,
  • - Monitorovanie výsledkov výroby, tvorba grafov, navrhovanie riešení na zlepšenie výroby,
  • - Zabezpečenie kvality produktov a procesov podľa noriem, požiadaviek zákazníka a interných nariadení,
  • - Interné a externé audity systému podľa ISO/TS 16949, podieľanie sa na procesoch APQP a zabezpečovanie PPAP, koordinácia tvorby a aktualizácie FMEA.
  • - Spolupráca so vstupnou kontrolou pri riešení problémov s dodávateľmi,
  • - Spracovanie kontrolných postupov pre špecifický výkon kontroly kvality výrobkov
  • - Vyhodnocovanie spôsobilostí strojov a procesov vo výrobe
  • - Operatívne sledovanie kvality  podľa stanovených kritérií
  • - Vedenie tímu pri riešení problémov
  • - Vykonávanie práce v súlade s dokumentáciou a pokynmi svojho nadriadeného

  • Práca v stabilnej spoločnosti len na 1 zmenu!
  • Výhodné stravovanie alebo stravovacia karta
  • Nadštandardný Vianočný bonus
  • Firemné aktivity
  • Možnosti odborného rastu a rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výroba plastových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, potravinárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

- znalosť nástrojov kvality - 5WHY, ISHIKAWA, FMEA, PDCA,PPAP,5S,8D

  • skúsenosti s výkonom interných auditov podľa IATF 16949 výhodou,
  • čítanie technickej dokumentácie
  • analytické myslenie a organizačné schopnosti
  • schopnosť riešiť problémy a navrhovať riešenia,
  • technické myslenie
  • schopnosť znášať pracovnú záťaž a časovú záťaž,
  • flexibilnosť na pracovný čas,

- znalosť Anglického jazyka - podmienkou!

  • znalosť Nemeckého jazyka - výhodou!

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Annamária Mészárosová
Tel.: +421915995618
E-mail: poslať životopis
ID: 4838710  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac