Mechanik údržby – sústružník/Mzda od 1 539-1728€

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
1 539 - 1 728 EUR/mesiac13.plat Jednorazový nástupný bonus vo výške1 500€ vyplácaný v prvom výplatnom termíne !​

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedný za dodržiavanie všetkých bezpečnostných predpisov spoločnosti.
  • Zodpovedá za kvalitu bežných, stredných a generálnych opráv rotačných zariadení, čerpadiel.
  • Zodpovednosť za preventívnu kontrolu správneho chodu technologických liniek, za kontrolné meranie určených veličín (teplota, vibrácie).
  • Je zodpovedný za mazanie vybraných zariadení podľa mazacieho poriadku, za odoberanie vzoriek mazadiel a dáva požiadavky na ich analýzu.
  • Filtráciu určených olejových náplní v technologických zariadeniach a za filtráciu nových olejov (podľa potreby).
  • Je zodpovedný za zváračské práce v rámci svojej kvalifikácie a rozsahu opráv.
  • Zodpovedá za správnu obsluhu zdvíhacích zariadení a VZV pri transporte materiálu.
  • Zodpovedá za vykonávanie prác na určených obrábacích strojoch.
  • Zodpovedá za správne a efektívne odstraňovanie náhlych porúch na technologických zariadeniach, ktoré bránia riadnemu chodu kontinuálnej prevádzky.
  • Zodpovedný za doplnenie základných náhradných dielcov pre zmenovú údržbu (ventily, tesnenia, spojky, spojovací materiál a iné).
  • Chyby hlási zmenovému majstrovi na úseku, kde sa chyba nachádza.

  • ​Nástup do KMEŇOVÉHO STAVU so zmluvou na dobu neurčitú !​
  • JEDNORÁZOVÝ NÁSTUPNÝ BONUS vo výške 1500 € vyplácaný v prvom výplatnom termíne !
  • Štvrťročný bonus až do výšky 7,5%.
  • Príplatok za dochádzanie do práce.
  • Zabezpečené stravovanie.
  • Sociálne benefity ako: príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri darovaní krvi.
  • Čerstvé ovocie, nápoje zdarma.
  • Istota stabilného zamestnávateľa.
  • 13. plat.​
  • Multisport karta.
  • Finančný príspevok na rekreáciu na Slovensku.
  • Finančná odmena v prípade pracovného a životného jubilea.​

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

mechanik, strojár, údržbár.

Počet rokov praxe

3

  • Základy práce s PC
  • Čítanie technických výkresov
  • Skúsenosti s opravami a výmenou strojárských súčiastok
  • Práca v time
  • Jednoduchá analýza porúch
  • Rýchle rozhodovanie a tvorivosť
  • Typicky požadované vzdelanie: Stredné odborné s maturitou v odbore strojárstvo alebo technické vzdelanie v oblasti mechaniky a strojárstva
  • Hard skills: Zručnosť s používaním nástrojov pre opravu strojov a zariadení, schopnosť diagnostikovať poruchy a určiť potrebné opravy
  • Soft skills: Schopnosť pracovať v tíme, rýchle rozhodovanie, tvorivosť a prispôsobivosť pri riešení problémov
  • Oprávnenie na obsluhu VZV
  • Opravnenie na obsluhu zdvíhacích zariadení (zmenová údržba)
  • Zvaračský preukaz- podľa zdravotného stavu
  • Práce vo výškach

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4832950  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 539 EUR/mesiac