Desktop support / Špecialista technickej podpory. Mzda 1600€ s nástup ihneď

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 600 EUR/mesiacVýsledná mzda záleží od schopností a vedomostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Zaujíma ťa svet IT? Si zodpovedný a máš skúsenosti s počítačmi a sieťami?
Pošlite nám svoj životopis!

Do nového tímu technickej podpory hľadáme kolegu/kolegyňu na pozíciu Špecialista technickej podpory.

  • ​Riadenie systémov Windows na úrovni administrátora​
  • Poskytovanie osobnej alebo vzdialenej technickej podpory koncovým používateľom​
  • Inštalácia ponúkaných služieb u zákazníka
  • Riešenie prípadných porúch softvéru/hardvéru a vzniknutých potrieb
  • Podpora mobilných zariadení (iOS).​
  •  Práca aj v teréne - výjazdy k zákazníkom
  • Starostlivosť o existujúcich zákazníkov​

  • firemný automobil, notebook, mobilný telefón
  • pravidelné tematické porady s kolegami pre rozvoj vedomostí
  • zaujímavá a perspektívna práca v atraktívnom odvetví
  • práca v malom a priateľskom kolektíve
  • možnosti profesijného a odborného rozvoja
  • možnosť práce čiastočne na home office
  • možnosť kariérneho rastu
  • priestor pre vlastný názor a nápady​

V prípade záujmu nám zašlite e-mailom svoj životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Desktop support

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Administrácia Windows serverov - Mierne pokročilý
Apple iOS - Mierne pokročilý
Active Directory (Windows) - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

  • Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie IT alebo technického smeru výhodou, prípadne primeraná odborná prax
  • Prozákaznícka orientácia
  • Dobré komunikačné schopnosti (jasná a zrozumiteľná výslovnosť, plynulosť)
  • Vysoká flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom a ochota podávať výkony
  • Skúsenosti s používaním a obsluhou klientskych operačných systémov Microsoft Windows;
  • Skúsenosti s kancelárskymi balíkmi Microsoft Office;
  • Skúsenosti s používaním a obsluhou Active Directory, O365 mail;
  • Znalosť počítačového hardvéru;
  • Základné sieťové zručnosti;
  • Schopnosť aktívne komunikovať v anglickom a slovenskom jazyku slovom a písmom
  • vodičský preukaz skupiny B;

Výhodou je:

- znalosť používania a správy systémov na správu desktopov (MS SCCM, Intune);

  • znalosť systému MDM;
  • Skúsenosti s operačným systémom MacOS;
  • skúsenosti s prácou vo veľkom podnikovom prostredí
  • znalosť maďarského jazyka

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Annamária Mészárosová
Tel.: +421915995618
E-mail: poslať životopis
ID: 4824677  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac