Tréner kvality s nástupom ihneď, mzda od 1180€

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
asap
Od 7,97 EUR/hod.Dochádzkový bonus, Príspevok na stravovanie, Po zaučení zvýšenie platu Doprava zo Záhoria zdarma, alebo príspevok na dopravu Príspevok na ubytovanie Rôzne benefity 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie vstupnej,medzioperačnej a finálnejkontroly

• vypracovanie a aktualizácia tréningových materiálov (manuály, kontrolné zoznamy, testy)

• realizácia školení pri práci i v tréningovej miestnosti

• administrácia školení (zadávanie dát do systému, evidencia a podobne)

• školenie nových i existujúcich zamestnancov

• komunikácia a úzka spolupráca s dodávateľmi, technológmi, investičným tímom, majstrami a team lídrami

• práca na pracovisku oddelenia kvality, vykonávanie kontroly kvality výrobkov z dôvodu zachovania vedomostí a praktických zručností

• navrhuje a implementuje zlepšenia v  kvalitatívnych procesoch

• Práca na 1 zmenu

Miesto výkonu práce Malacky

• Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie vo výške 2,5 % z hrubej mzdy

• 13. mzda vo výške 50 % priemerného zárobku
• 5 dní dovolenky navyše
• Zľava poskytovaná zmluvnými obchodmi a službami v MA a okolí
• Dotácia na stravu vo výške 5,48
• 15% zľava v OD IKEA
• Dochádzkový bonus 100 €/ mesiac

• Podpora pri životných udalostiach

• Odmena za dlhoročnú prácu do výšky 300 €
• Odmena pri životnom jubileu vo výške 150 €
• Odmena za odporúčanie zamestnanca 500 €

• Interné, odborné školenia, možnosť profesijného rastu v rámci prichádzajúcich nových projektov
• príspevok na dopravu v závislosti od vzdialenosti

Informácie o výberovom konaní

• Zdarma zamestnanecká doprava zo smerov:
1.Holíč, Kopčany, Adamov, Kúty, Sekule, Moravský Svätý Ján, Závod, Veľké Leváre
2. Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek
3. Šastín - Stráže, Šaštín, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Spoločnosť je najväčším producentom dreveného nábytku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stredoškolské vzdelanie technického, drevárskeho alebo chemického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Orientácia v normách a technických podkladoch v drevárskej výrobe

Počet rokov praxe

1

• Ochota pracovať nadčas v prípade potreby

• Vytrvalosť, proaktivita a tvorivosť
• Osobnostný rozvoj a ochota ďalej sa vzdelávať

• numerické spôsobilosti

• analyzovanie a riešenie problémov

• organizovanie a plánovanie práce

• práca s informáciami

• istota, pohotovosť vystupovania

• praktické myslenie, tvorivosť

• proaktívna, dynamická osobnosť

• sebakontrola

• samostatné myslenie, samostatnosť

• schopnosť prijať zodpovednosť

• Operatívne riešenie organizačných a prevádzkových problémov

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Bitterová
Tel.: +421918825935
E-mail: poslať životopis
ID: 4818135  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7,97 EUR/hod.