Pracuj ako Technik prevádzky, prácu ti uľahčí moderná technológia! Pracuj 3-4 dni v týždni na 2 zmeny! Víkendy voľné!

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohoda
1 350 - 1 450 EUR/mesiac- príspevok na stravovanie - cafeteria - 200€/rok. - výška mzdy závisí od skúsenosti kandidáta. Miesto výkonu práce: Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa  technika? Buď súčasťou modernizácie v logistike u naj zamestnávateľa v krajine!

Hľadáš nenáročnú prácu, kde tvoj pracovný deň uľahčí automatizácia?

Tak si na správnom mieste. Hľadáme kolegu ako Technik údržby!

Ako náplň práce bude:

  • monitorovanie bezproblémového chodu AGV a AMR zariadenia (samoobslužné vozíky)
  • jednoduché, nenáročné opravy (napr. reštartovanie zariadenia, prípadné odtiahnutie, spojazdnenie zariadenia  vozíkov)
  • práca v zmenovej prevádzke (12 hodinové zmeny/denná/nočná/voľno)  víkendy-sviatky voľné

  • zabezpečené stravné nad rámec zákona (2 stravné lístky za odpracovanú zmenu)
  • možnosť kariérneho rastu
  • príspevok do  cafeterie - 200€/rok
  • občerstvenie zdarma(káva, čaj)
  • motivačný systém odmeňovania
  • pracovný odev-ochranné pracovné prostriedky

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám na obsadzovanú pozíciu.
Ďakujeme za záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Líder v oblasti automatizácie s pokročilou technológiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Internet - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VP sk. B/individuálna doprava
  • fyzická zdatnosť
  • schopnosť samostatne pracovať aj v tíme
  • ochota pracovať na zmeny(aj nočné)
  • zodpovedný prístup k práci
  • práca na hale (presúvanie sa na bicykli)
  • ​pozícia je vhodná pre absolventa SŠ s technickým a strojárskym zameraním, (§21 – výhodou, nie však podmienkou)​

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4812399  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac