Ponúkame prácu pre účtovníčku/účtovníka

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za účtovanie faktúr, dodávateľských faktúr na projekte, zálohových faktúr
• Včasné účtovanie dodávateľských faktúr kvôli úhradám dodávateľských faktúr
• Zodpovednosť za správne zaúčtovanie účtovných položiek
• Spolupráca pri kontrole a zaúčtovaní faktúr do DPH
• Spolupráca s kolegami na projekte
• Zodpovednosť za mesačné/ kvartálne a ročné uzávierkové operácie
•Aktívna komunikácia s centrálou v Nemecku
( v nemeckom alebo anglickom jazyku)
• Flexibilná pracovná doba.

• Príspevok na škôlku 60€/ mesiac
• 2x ročne darčekové poukazy v hodnote 300 €, alebo Komplexná zdravotná prehliadka v hodnote 700€
• Odmena za odporúčania známeho
• Bonus pri narodení dieťaťa 300 €
• Bonus pri uzavretí manželstva 300 €
• Príspevok III. Pilier DDS tatrabanka
• Ovocný bufet /Pitný režim
• Mobilný telefón aj na súkromné účely
• 30 dní ročnej dovolenky
• Dochádzkový bonus
• Firemné teambuildingy (zimné -lyže, letné - cyklo / turistika), víkendové letné rodinné akcie
pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
• Odborné, jazykové a osobnostné školenia

Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Všetkým ostatným uchádzačom dáme vyjadrenie písomnou formou.
Ďakujeme za záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie/Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť
• Flexibilita
• Komunikatívnosť
• Zodpovednosť
• Sústredenosť

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4807373  Dátum zverejnenia: 13.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac