Administrátor/ Interný audítor mzda 1 800€

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 800 EUR/mesiac13. plat, ktorý sa rovná výške základného mesačného platu. Výkonnostný bonus na štvrťročnej báze.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Venovanie sa 3 okruhom: interným auditom EHS, v práci s interným systémom Gensuite a podpore Safety oddelenia.

- Zodpovednosť za internú dokumentáciu týkajúcu sa EHS.

- Spolupráca na vnútorných a vonkajších auditoch.

- Implementácia požiadaviek z internej politiky, auditov a právnych predpisov.

- Externé a interné výkazníctvo.

- Podpora a zálohovanie tímu EHS.

- Úvodné školenie dodávateľov.

- Príprava a predkladanie mesačných, štvrťročných a výročných správ úradom.

- Zodpovednosť za implementáciu nových EHS projektov.

- Zabezpečenie dodržiavania EHS štandardov na pracovisku.

- Koordinácia bezpečnostných opatrení na pracovisku.

- Koordinácia s tímom EHS a podpora pri riešení bezpečnostných otázok.

- 13. plat a výkonnostný bonus.

- Príjemné pracovné prostredie.

- Káva, nápoje a ovocie zdarma.

- Príspevok pri narodení dieťaťa a darovaní krvi.

- Vianočné poukážky a možnosť rastu.

- Stravovanie a príspevok na dopravu.

- Multisport karta a finančný príspevok na rekreáciu.

- Odmena pri pracovnom a životnom jubileu.

Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Všetkým ostatným uchádzačom dáme vyjadrenie písomnou formou.
Ďakujeme za záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Životné prostredie, Environmentálna výrobná technika, Lesnícka.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

EHS

Počet rokov praxe

3

- Podmienka  vysokoškolské vzdelanie v oblasti životného prostredia.

- Požadujeme certifikát požiareného technika a znalosť právnych požiadaviek EHS.

- Ovládanie systému SAP a certifikácia bezpečnostného technika sú výhodou.

- Zručnosti kandidáta zodpovednosť, pracovitosť, komunikatívnosť.

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4796073  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac