Manažér účtovného oddelenia mzda od 2 800€ +

WHC Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
2 800 EUR/mesiacMzda závisí od zručností a schopností uchádzača. Systém odmien a benefitov bude odprezentovaný na osobnom / online pohovore + bonusy podľa výsledkov a stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie a dohľad nad prácou účtovných tímov.

Zodpovednosť za prípravu  mesačného, štvrťročného a ročného výkazníctva podľa IFRS a účtovnej príručky.

- Kontrola účtovníctva, faktúry a platby, v súlade s miestnymi zásadami, nariadeniami a usmerneniami.

- Podpora pozitívneho pracovného prostredia a profesionálneho rozvoja tímu.

- Podpora projektov, poradenstvo a finančný manažment.

- Organizujte a kontrolujte daňové účty a záležitosti.

- Rozvíjanie a implementovanie celoskupinovej stratégie poskytovaných služieb.

- Zostavovanie ročnej zákonnej účtovnej závierky.

- Koordinovanie procesu uzatvárania a konzultovanie s externými a internými audítormi.

- Spolupráca so zástupcami zákazníkov v súvislosti s procesmi mesačnej uzávierky a obchodnými aktualizáciami.

- Vyvíjanie procesov účtovníctva a uzávierky s cieľom implementovať nové požiadavky IFRS.

- Podpora zlepšovania kvality a efektívnosti procesov uzatvárania a finančného výkazníctva

- Rozvíjanie, dohliadanie a implementovanie všetkých príslušných procesov, SOP a pokynov.

- Konzultácie so zástupcami zákazníkov a riešenie prípadných problémov, ktoré by mohli mať vplyv na financie a procesy.

- Možnosti kariérneho rastu a vzdelávania.

- Flexibilný pracovný čas a home office.

- Príspevok na jazykové kurzy.

- Firemné auto a tankovanie.

- Zľavy na ubytovanie a stravovanie v partnerských podnikoch.

- Príspevok na škôlku pre deti zamestnancov.

- Ročný bonus.

- Plne uhradené stravné lístky.

- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

- Multisport karta na športové aktivity

- Teambuildingy a firemné večierky.

Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Všetkým ostatným uchádzačom dáme vyjadrenie písomnou formou.
Ďakujeme za záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie/Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Srbský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Chorvátsky jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- Podmienka komunikácia v cudzích jazykoch Srbský C1/Anglický/B2 podmienkou.

- Preferujeme ekonomické vzdelanie.

- Práca v systéme SAP.

- 3 a viac rokov praxe na podobnej pozícii.

- Znalosť Srbského alebo chorvátskeho účtovníctva veľkou výhodou.

- Ochota príležitostné cestovanie v rámci Európy.

- Výborné organizačné, komunikačné schopnosti.

- Strategické myslenie, proaktívny prístup k riešeniu problémov.

- Výborné komunikačné a argumentačné zručnosti.

- Finančná a ekonomická gramotnosť.

- Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4796072  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac