Fakturant 1 600€ + aktívne ovládanie srbského a anglického jazyka

WHC Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 600 - 2 000 EUR/mesiacMzda závisí od zručností a schopností uchádzača. Systém odmien a benefitov bude odprezentovaný na osobnom / online pohovore + bonusy podľa výsledkov a stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie denného spracovania a založenia bankových výpisov fakturácia, párovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich platieb.
• Odsúhlasenie a zúčtovanie bankových účtov
• Vykonávanie elektronických a manuálnych platieb prostredníctvom bankového systému.
• Príprava a potvrdenie parametra platby a termínov pre vnútroštátne a medzinárodné platby.
• Vykonávanie výskumu, analýz príčin, iniciovania a monitorovania opatrení v prípade narušenia procesu.
• Príprava dokumentov pre audítorov.
• Spracovanie zložitejších zúčtovacích požiadaviek a poskytovanie návrhov riešených bankových problémov.
• Predkladanie návrhov na zlepšenie procesov vykonávaných v bankovom tíme, spolupráci s proces manažérom.
• Riešenie sťažností zákazníka, komunikácia s internými a externými klientmi.
• Vykonávanie ICS kontrol.
• Podieľanie sa na projektoch zameraných na optimalizáciu procesov.

• Ročný bonus.
• Plne hradené stravné lístky.
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.
• Multisport.
• Športový klub a dni zdravia.
• Teambuildingy, letný a vianočný večierok.
• Príležitosti na kariérny rast.
• Odporúčací program.
Pracovná doba od 09:00- 14:00 hod, 3 dni v týždni je možnosť home office.

Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Všetkým ostatným uchádzačom dáme vyjadrenie písomnou formou.
Ďakujeme za záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie/Účtovníctvo.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník, ekonóm.

Počet rokov praxe

3

• Prax v oblasti ekonómie, účtovníctva a administratíve na účtovnom oddelení.
• Podmienkou ovládanie Slovenského alebo Anglického jazyka úroveň B2 a tiež ovládanie Chorvátskeho alebo Srbského jazyka úroveň B2.
• Zodpovednosť a zmysel pre detail.
• Analytické myslenie.
• Komunikatívnosť.
• Samostatnosť.

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4796071  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac