Účtovník/Auditor pre medzinárodnú spoločnosť mzda od 3 300 +€

WHC Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
3 300 - 3 500 EUR/mesiacMzda závisí od zručností a schopností uchádzača. Systém odmien a benefitov bude odprezentovaný na osobnom / online pohovore + bonusy podľa výsledkov a stanovených cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

 - Vašou úlohou bude zodpovedať za vykonávanie medzinárodných auditov a kontrol finančného výkazníctva.

Konkrétne:

- Skontrolujete, či lokálne kontroly pokrývajú príslušné riziká finančného výkazníctva a či sú v súlade s celoskupinovými štandardmi.

- Preskúmate efektívnosť kontrol, dohodnete sa na odporúčaniach opatrení na zlepšenie kontrolných procesov a predložíte návrhy na štandardizáciu a zvýšenie účinnosti.

- Vykonáte analýzy rizík procesov a systémov relevantných pre ICS so zameraním na finančné výkazníctvo a koordinujete  s partnermi rozhrania s cieľom identifikovať účtovné riziká a definovať kľúčové kontroly.

- Vypracujete rozhodovacie dokumenty pre manažment a nastavíte a vyvíjate systém podávania správ pre vnútorné riadenie.

- Navrhujete a vediete školenia ICS a riadite strategicky orientované projekty.

- Ročný bonus a príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.

- Plne uhradené stravné lístky a multisport karta.

- Teambuildingy, letný a vianočný večierok.

- Odporúčací program a príležitosti na kariérny rast.

- Flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu.

- Výhodné zmluvy so zdravotnými poisťovňami, cestovné poistenie a školenia.

Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Všetkým ostatným uchádzačom dáme vyjadrenie písomnou formou.
Ďakujeme za záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Podniková administratíva/účtovníctvo, Ekonomické.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

- Podmienkou ovládanie anglického jazyka + ďalšieho jazyka výhodou nie podmienkou.

- Niekoľkoročné skúsenosti v medzinárodnom účtovníctve.

- Skúsenosti v oblasti externého auditu v oblasti IT sektoru.

- Dôraz na dôkladnosť a zameranie na detail.

- Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať efektívne.

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4796069  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac