Počítajte s nami! Hľadáme Senior Odhadcu / Cenára pre stavebné projekty s možnosťou zárobku min. od 2000€

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 2 500 EUR/mesiacFinálna výška ponúkanej mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do významnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti montáže rafinérií a energetických stavieb hľadáme nového kolegu, ktorého silnou stránkou je hospodárenie a má skúsenosti s kalkuláciou stavebných projektov.

Vašou úlohou bude:
  • Vytváranie cenových kalkulácií na konkrétne projekty v oblasti montáže potrubných systémov, montáž oceľových konštrukcii...,
  • Oslovovanie subdodávateľských a dodávateľských firiem,
  • Evidencia cenových kalkulácií,
  • Kontrola rozpočtov a cenových ponúk,
  • Príprava podkladov k vytvoreniu harmonogramu postupu prác,
  • Účasť na obhliadkach stavieb za účelom zostavenia cenových ponúk,
  • Úzka spolupráca so zváracími technológmi, projektovými manažérmi a inžiniermi na dosiahnutie optimálnych výsledkov.
Miesto výkonu práce: Bratislava

• Práca v stabilnej spoločnosti na stavebnom trhu.
• Možnosť pracovať na projektoch, ktoré sú inovatívne a odlišné od bežných stavieb.
• Možnosti odborného rastu a rozvoja v špecializovanej oblasti.
• Spravodlivá a konkurencieschopná mzdová štruktúra.
• Podpora tímovej práce v príjemnom pracovnom prostredí.
• Odmena za hospodárenie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a kontaktovať budeme tých kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, dodávky a montáž potrubných systémov v chemickom/petrochemickom, hutníckom a energetickom priemysle na Slovensku a v zahraničí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, stavebné, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

• Skúsenosť na podobnej pozícii/prax 2 roky
• Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
• Pokročilá znalosť MS Office
• Znalosť technickej dokumentácie.
• Znalosť programov AutoCAD a CENKROS
• Dôslednosť a zodpovednosť
• Analytické myslenie
• Proaktivita v tíme
• Vodičský preukaz B

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Annamária Mészárosová
Tel.: +421915995618
E-mail: poslať životopis
ID: 4793106  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac