Fullstack vývojár s programovacím jazykom ( Python, Javascript)

WHC Slovakia s.r.o.

Košický kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
2 700 EUR/mesiacFinálna výška ponúkanej mzdy, závisí od skúseností, vedomostí a odborných znalostí vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracuj na projekte, kde môžeš mať priestor aj pre vlastné nápady a inovácie!

Si človekom, ktorý má skúsenosti so softvérovým vývojom na IT projektoch? Vyzná sa vo front-end a back- end? Tak hľadáme práve Teba!

Tvojou prácou bude:

- návrh a vývoj  front-end  a back-end pomocou framework pre server Django, Flask, Dash.

- zodpovednosť za návrh softvéru a implementáciu nových funkcií a ich optimalizácia pomocou programovacieho jazyka Python

- konfigurácia a nasadenie aplikácie na servery

- kontrola, ladenie kódov a aktualizácia softvéru podľa požiadaviek projektu

- čistenie a spracovanie dát  a integrácia databáz​

- práca s dátovými knižnicami(pandy, scikit, plotly)

-  mobilný telefón a notebook

-  cafeteria

- multisport karta

- sick days

- teambuildingy

- plne hradené stravné lístky

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

- home office (2x do týždňa meetingy v kancelárií)

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám na obsadzovanú pozíciu.
Ďakujeme za záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná spoločnosť v oblasti informatiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
Python - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
Django - Pokročilý
Flask - Pokročilý
ReactJS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- vysokoškolský titul v oblasti informatiky, informačných systémov

- znalosť aspektov vývoja softvéru, skúsenosti s FE a BE

- schopnosť samostatne riešiť technické problémy

- komunikačné zručnosti/ AJ na úrovni B2

- analytické zručnosti

- zmysel pre detail

 -skúseností s vývojom webových aplikácií

- pokročilé znalosti s HTML a s programovaním Javascript (Node.js),

framing ,TypeScript, React, Next. JS, Javascript)

ďalšie technológie: databázy – PostgreSQL, MySQL, API – RESTful

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4792418  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac