Administrativni radnik u računovodstvu 1600€ +

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 600 - 2 000 EUR/mesiac• Plata zavisi od veština i sposobnosti kandidata. Sistem nagrada i beneficija biće predstavljen na ličnom / onlajn intervjuu + bonusi prema rezultatima i postavljenim ciljevima.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Obezbeđivanje svakodnevne obrade i uspostavljanja bankovnih izvoda, fakturisanja, usklađivanja ulaznih i odlaznih uplata.
• Usklađivanje i poravnanje bankovnih računa
• Elektronska i ručna plaćanja preko bankarskog sistema.
• Priprema i potvrđivanje parametara i rokova plaćanja za domaća i međunarodna plaćanja.
• Sprovođenje istraživanja, analiza, pokretanje i praćenje mera u slučaju smetnji tokom procesa.
• Priprema dokumentacije za revizore.
• Obrada složenijih zahteva za poravnanje i davanje predloga za rešavanje bankarskih problema.
• Podnošenje predloga za unapređenje procesa koji se sprovode u bankarskom timu, saradnja sa menadžerom procesa.
• Rešavanje reklamacija kupaca, komunikacija sa internim i eksternim klijentima.
• Izvođenje ICS provera.
• Učešće u projektima koji imaju za cilj optimizaciju procesa.

• Godišnji bonus.
• Vaučeri za obrok.
• Doprinos za dodatnu penzijsku štednju.
• Multisport.
• Sportski klub i dani zdravlja.
• Teambuilding, letnje i božićne zabave.
• Mogućnosti razvoja karijere.
• Radno vreme od 09:00 do 14:00, 3 dana u nedelji home office.

Ukoliko ispunjavate sve uslove za poziciju, kontaktiraćemo Vas.
Hvala na interesovanju.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomsko obrazovanje/Računovodstvo.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Srbský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Chorvátsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Računovođa, ekonomista.

Počet rokov praxe

3

• Iskustvo u oblasti ekonomije, računovodstva i administracije u računovodstvu.
• Uslov je poznavanje slovačkog ili engleskog jezika nivo B2, kao i poznavanje hrvatskog ili srpskog jezika nivo B2.
• Odgovornost i smisao za detalje.
• Analitičko razmišljanje.
• Komunikativnost.

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vierka Svetlíková
Tel.: +421918825384
E-mail: poslať životopis
ID: 4788384  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac