Ponúkame prácu pre šikovného stážistu 5€/hod

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Spracovávanie dodávateľských faktúr v systéme SAP.
  •  Overovanie a účtovanie faktúr podľa pracovného postupu SAP.
  • Kontrola povinných údajov a požiadaviek na odoslanie faktúry.
  • Spracovávanie vrátených faktúr a rušenie faktúr.
  • Vykonávanie manuálnych platieb.
  • Podpora zákazníkov na 1. a 2. úrovni prostredníctvom tiketového systému.
  • Komunikácia s dodávateľmi, oddelením obstarávania a schvaľovateľmi.
  • Práca s internými systémami a aplikáciami.

  • Plne hradené stravne lístky.
  • Teambuildingy, letný a vianočný večierok.
  • Príležitosti na kariérny rast.
  • Odporúčací program.
  • Flexibilný pracovný čas.

Ak Váš profil bude vyhovovať požiadavkám danej pozície, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Všetkým ostatným uchádzačom dáme vyjadrenie písomnou formou.
Ďakujeme za záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Srbský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Chorvátsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  •  Podmienka ovládanie srbského jazyka a anglického jazyka.
  • Schopnosti kandidáta: zodpovednosť, zmysel pre detail, komunikačné schopnosti, schopnosť pracovať samostatne aj v tíme, orientácia na zákazníka a ochota učiť sa.
  •  Vzdelanie: študent alebo absolvent strednej/ vysokoškolskej školy.
  • Ovládanie systému SAP.

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4786489  Dátum zverejnenia: 17.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.