Operátor strojovej linky na výrobu drevených častí nábytku. Mzda od 1300€ + zabezpečená firemná doprava.

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Okres Malacky
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 588 EUR/mesiacNástupný plat môže byť vyšší v závislosti od úrovne plnenia požiadaviek zamestnanca (dochádzkový bonus, príplatky za nočné a nadčasy, iné zaujímavé benefity) Po zaučení možnosť navýšenia platu do 1588 €/mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovných zamestnancov na obsluhu výrobných strojov.

  • Práca v stabilnej spoločnosti v Malackách na 1 až 3 zmeny!
  • Práca s dotykovou obrazovkou
  • Riadenie strojov počas výrobných fáz
  • Vykonávanie bežnej údržby podľa pokynov
  • Kontrola výrobkov
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Čítanie základných technických výkresov a technické myslenie -výhodou!

Zabezpečená firemná doprava:
1.Holíč, Kopčany, Adamov, Kúty, Sekule, Moravský Svätý Ján, Závod, Veľké Leváre, Malacky
3. Šaštín - Stráže, Šaštín, Borský Mikuláš, Borský Peter, Lakšárska Nová Ves, Studienka, Malacky

Výhodné stravovanie/stravovacia karta
Dochádzkový bonus 300€/kvartálne
Zvýšenie mzdy po zaškolení
Zamestnanecká doprava zadarmo alebo príspevok na dopravu
Príspevok na ubytovanie 300€/mesačne
+5 dní dovolenky navyše
Vernostný bonus podľa odpracovaných rokov
Iné zaujímavé benefity
+ Znalosť Ruského jazyka výhodou (+300€ za tlmočenie)

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Spoločnosť je celosvetovo najväčším producentom dreveného nábytku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • technický tip
  • schopnosť učiť sa
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • čítanie základných technických výkresov - VÝHODOU

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Annamária Mészárosová
Tel.: +421915995618
E-mail: poslať životopis
ID: 4776635  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac