Operátor CNC laserov a plazmových strojov v stabilnej spoločnosti. Zaujímavé platové ohodnotenie, rôzne príspevky a benefity.

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 320 EUR/mesiac- prémia 80€ a veľa benefitov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrola a načítanie páliacich plánov, ich spustenie a kontrola procesu pálenia na plazmách
  • Vypálenie všetkých potrebných častí nosníka podľa výkresovej dokumentácie technológiou plazma
  • Označenie všetkých častí pomocou nalepovacích štítkov a ich následná kontrola
  • Včasná výmena náhradných dielov
  • Kontrola všetkých výpalkov, ich označenie, očistenie podľa príslušných kvalitatívnych požiadaviek a ich uloženie na europalety
  • Dvojzmenná prevádzka

  • Práca v stabilnej spoločnosti na plný úväzok
  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Benefity
  • Firemné akcie
  • Príspevok na dopravu
  • Obedy, večere zadarmo

Hľadáme skúseného Nastavovača CNC strojov, ktorý bude zodpovedný za nastavovanie a obsluhu CNC laserov a plazmových strojov. Ak máte skúsenosti s programovaním a máte záujem pracovať v rýchlo sa rozvíjajúcom priemysle.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba kovov alebo kovových výrobkov

Výroba oceľových kotevných systémov pre betónové konštrukcie a výroba oceľových nosníkov pre bezprievlakové stropy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- pracovné skúsenosti v strojárskej výrobe výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s prácou na CNC strojoch
  • čítanie technických výkresov
  • základné znalosti pre prácu s PC
  • zodpovednosť
  • samostatnosť

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Bitterová
Tel.: +421918825935
E-mail: poslať životopis
ID: 4600771  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac