Hľadáme spoľahlivých výrobných pracovníkov na plný úväzok. Plat 1380 eur/mesačne, nástupný bonus vo výške 1500 eur a 13. plat!

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 380 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za príjem a vyloženie cisterien s „waxy“ škrobom
  • Vzorkovanie materiálu, údaje a výsledky zaznamenáva do hárkov ( práca na počítači)
  • Obsluha strojnotechnologického zariadenia na oddelení podľa stanovených noriem a štandardov
  • Dbá o efektívne a hospodárne využívanie elektrickej energie, pary a pomocných chemikálií
  • vykonáva čistenie a dezinfekciu priestorov výrobnej haly ( potravinársky priemysel)

JEDNORÁZOVÝ NÁSTUPNÝ BONUS vo výške 1500 € vyplácaný v prvom výplatnom termíne !
Nástup do KMEŇOVÉHO STAVU so zmluvou na dobu neurčitú !
13. PLAT vo výške celkovej základnej mesačnej mzdy !

MZDOVÉ PODMIENKY 1380 € Brutto
  • základná mzda 1150€ Brutto
  • príplatok za zmennosť 80€
  • rizikový príplatok 80€
  • príplatok za dochádzanie do práce
  • zabezpečené stravovanie
  • sociálne benefity ako: príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri darovaní krvi
  • čerstvé ovocie, nápoje zdarma
  • istota stabilného zamestnávateľa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Práca je vhodnejšia pre mužov
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Technické myslenie
  • Znalosť práce v programe SAP je výhodou, nie podmienkou
  • dobrý zdravotný stav ( práca v rizikovom prostredí )
  • Ochota pracovať v nepretržitej zmennosti

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vierka Svetlíková
Tel.: +421918825384
E-mail: poslať životopis
ID: 4593578  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 380 EUR/mesiac