Projektový manažér v chemickom / petrochemickom priemysle

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacS úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky v závislosti od predošlých skúseností a osobnostných predpokladov na danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého kolektívu hľadáme kolegu so skúsenosťami v oblasti riadenia projektov v chemickom / petrochemickom priemysle.

Čo bude tvojou úlohou?

  • CESTOVANIE ZA STAVEBNÝMI ZÁKAZKAMY AJ MIMO ÚZEMIA SR.
  • Budeš riešiť technických záležitostí pri prácach na stavbách.
  • Budeš zodpovedný za dodávku projektu v stanovenom čase, pri dodržaní plánovaných nákladov a v definovanej kvalite.
  • Zodpovedáš za dodržiavanie harmonogramu, uložených termínov, plánovaných nákladov a iných stanovených ukazovateľov.
  • Budeš komunikovať s objednávateľom, dodávateľmi, subdodávateľmi, plánovať a koordinovať interné zdroje, riadiť a zabezpečovať úspešné ukončenie projektu.

Čo ti ponúkame?

Ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti
Školenia, ktoré podporia tvoj osobný i profesijný rozvoj.
Priateľský, príjemný a zároveň profesionálny tím.
Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
Priestor pre realizáciu vlastných nápadov.
Zaujímavé finančné ohodnotenie.
Kvartálne odmeny na základe kladného hospodárskeho výsledku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť poskytuje služby v oblasti montáží, rekonštrukcií a opráv technologických celkov, modernizácie výrobných zariadení, rekonštrukcií strojných zariadení a údržby.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Čo od teba očakávame?

  • Ochotu a chuť cestovať za projekty
  • Skúsenosti s prácou v petrochemickom (rafinéria) alebo chemickom priemysle
  • Schopnosť čítania technickej dokumentácie vrátane izometrických výkresov - PODMIENKOU
  • Prax v odbore min. 3 roky v danom odbore + predloženie referenčných projektov
  • Vyhovujúci zdravotný stav ( spôsobilý na práce v prašnom a hlučnom prostredí)
  • Schopnosť vykonávať obhliadku staveniska vo výške
  • Znalosť anglického jazyka je PODMIENKOU
  • Schopnosť práce pod tlakom a schopnosť rýchlej adaptácie,
  • Dobré ovládanie plánovania a organizácie práce, vedenie tímu
  • Spoľahlivosť, samostatnosť a flexibilitu.

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Annamária Mészárosová
Tel.: +421915995618
E-mail: poslať životopis
ID: 4591641  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac