Pracuj v kľudnom prostredí ako výrobný pracovník- obsluha stroja ! Mzda 1500 € nástup pod kmeň so zmluvou na neurčito !

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci obsluhy strojov:
  • obsluha a kontrola stavu pridelených strojov na vašom oddelení
  • jednoduché opravy strojov + výmena náhradných dielov
  • zodpovednosť za čistenie potlačových strojčekov po skončení potlače
  • dodržiavanie BOZP a PO
  • účasť na poradách a školeniach
V rámci balenia a uskladnenia:
  • nasýpanie materiálu
  • navážanie pomocou VZV ( až po nadobudnutí oprávnenia na VZV )
  • balenie paliet s hotovými výrobkami
  • skladanie návinov a následné triedenie odpadu podľa pravidiel

  • Pracuje sa v nepretržitej zmennosti/ 12 hod. zmeny ( ranná-nočná-voľno-voľno)

  • Nástup je do kmeňového stavu so zmluvou na DOBU NEURČITÚ !
  • Kľudné pracovné prostredie a čistá výrobná hala !
  • Kvalitný školiaci proces a možnosť kariérneho rastu na vedúceho zmeny !

Mzdové ohodnotenie:
  • 1300 € BTTO ( základná zložky mzdy 1000 + 300 € príplatky)
  • pravidelné navyšovanie mzdy po kvalitnom zaškolení až do výšky 1500 € BTTO

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Výrobný pracovník, nastavovač stroja

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti na pozícii výrobný pracovník, nastavovač stroja
  • obsluha VZV výhodou, nie podmienkou ( školenie)
  • zodpovedný prístup k práci ( ide o stabilné pracovné miesto)
  • dochviľnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4549275  Dátum zverejnenia: 1.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac