Можливість для людей з України

Пропонуємо роботу в Трнаві - оператор виробництва з проживанням та з/п понад 950 євро нетто з 13. та 14. зарплатами !

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 470 EUR/mesiac• 13-а та 14-а зарплати • DDS

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Виготовлення деталей для автоматизованого виробництва на індивідуальних робочих місцях
  • Бути відповідальним за очищення, калібрування, пресування, складання/пакування деталей або інші операції
  • Монтаж деталей на монтажних лініях
  • Експлуатація та нескладне обслуговування машин
  • Контроль якості деталей при виконанні операцій і остаточний контроль згідно з планом випробувань
  • Дотримання регламенту роботи та контролю

Початкова зарплата 1360-1470 євро брутто на місяць, яка складається з:

• Основи заробітньої плати - 800 євро.
• Бонуса за відвідування – 90 євро
• Інших бонусів
• Доплат (за роботу в нічний час, у вихідні дні: субота, неділя, свята)
• 13-ої та 14-ої зарплат

  • Комплексна програма завчання та можливість професійного зростання
  • Можливість подальшого підвищення основного окладу згідно чинного контракту

Чекатимемо на ваші реакції, є можливість контактувати і через вайбер !

Контактуємо лише вибраних кандидатів

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Наш партнер являється одним із найстабільнішим роботодавцем в Трнавському регіоні.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Готовність працювати в 4-х зміному режимі
  • Фізична здатність
  • Знання словацької/російської мови

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natalia Todosiuk
Tel.: +421905841201
E-mail: poslať životopis
ID: 4544433  Dátum zverejnenia: 23.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 470 EUR/mesiac