Máš skúsenosti s kovoobrábacími strojmi? Zamestnaj sa ako údržbár priemyselných strojov vo výrobnej firme v Dolných Krškanoch

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
asap
1 000 - 1 300 EUR/mesiac- náborový bonus 500€ - mesačné prémie 10% - príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,72 € / hod.) - príplatky za zmennosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie mechanickej údržby a opráv strojov - lisy, CNC, sústruhy, valcovačky a iné mechanické opravy
  • Objednávanie a manipulácia s náhradnými dielmi
  • Údržba budov a priestorov

  • príspevok na DDP
  • stravovanie zvýhodnené, stravný lístok v hodnote 5,10 € (doplatok zamestnanca 1 €)
  • príspevky zo soc.fondu
  • možnosť vzdelávania
  • REKONDIČNÝ POBYT na 7 dní v kúpeľoch zdarma
  • zabezpečené ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Malo a strednosériová výroba spojovacieho materiálu tvárneného za studena. Výroba komponentov pre automobily. Chemicko - tepelné spracovanie ocele a zliatin železa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojár, opravár

Prax na pozícii/v oblasti

údržba strojov

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti s údržbou strojov aspoň 2 roky
  • Skúsenosti s preventívnou a následnou mechanickou údržbou výrobných strojov a zariadení
  • Vzťah k manuálnej práci
  • Ochota vzdelávať sa a manuálne pracovať
  • 3 zmenná prevádzka

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Bitterová
Tel.: +421918825935
E-mail: poslať životopis
ID: 4539179  Dátum zverejnenia: 15.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac