Hľadáme výrobných pracovníkov do Rakúska kúsok za hranicami

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Sledovanie správneho fungovania výrobných zariadení;
  • zaisťovať nepretržitú funkčnosť výrobného procesu;
  • Kontrola výrobného procesu na základe objednávok;
  • Zabezpečiť optimálne zásobovanie potrebnými surovinami;
  • Kontrolovať kvalitu výrobkov

  • Pracuje sa v nepretržitej 4-zmennej prevádzke
  • 8 hodinové pracovné smeny
  • Výkon práce v Rakúsku (Burgenland)

  • Kľudné pracovné prostredie a čistá výrobná hala !
  • Kvalitný školiaci proces a možnosť kariérneho rastu na vedúceho zmeny !
  • 13sty a 14sty plat

- osobne kontaktovať budeme len kandidátov, ktorý vyhovujú požiadavkám klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Hľadáme vhodných kandidátov pre Rakúsku výrobnú spoločnosť pôsobiacu v potravinárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti na pozícii výrobný pracovník, nastavovač stroja
  • zodpovedný prístup k práci ( ide o stabilné pracovné miesto)
  • dochvíľnosť a ochota pracovať v nepretržitej prevádzke

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natalia Todosiuk
Tel.: +421905841201
E-mail: poslať životopis
ID: 4532036  Dátum zverejnenia: 5.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac