Procesný inžinier/mzda 1700€/13.plat, mnoho ďalších benefitov.

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
01.04.2023
1 700 EUR/mesiac13. plat, vo výške základného mesačného platu Výkonnostný bonus na štvrťročnej báze

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedný za prípravu podrobnej procesnej dokumentácie /PID, PFD, hmotnostné bilancie/, organizuje
uvedenie nového zariadenia do prevádzky po vykonaní.
  • Zodpovedný za návrh nových zariadení pre prevádzku a výrobných liniek.
  • Zodpovedný za prípravu projektov a nápadov na neustále zlepšovanie.
  • Stabilizácia a optimalizácia procesov prevádzky závodu, vrátane chemickej spotreby, energie.
  • Bezpečnosť potravín a úlohy súvisiace so životným prostredím.
  • Opravuje pracovné procesy tak, aby sa ciele a zámery dosiahli čo najefektívnejším spôsobom.
  • Príprava a realizácia investícií
  • Vykonávanie skúšok pilotných zariadení.
  • Implementovať všetky existujúce a potrebné bezpečnostné požiadavky pre konkrétne projekty.
Zodpovedný za implementáciu dokumentov potrebných pre projekt (HAZOP, riadenie zmien, HACCP.)
  • Zodpovedný za aktualizáciu P&ID (strojovo-technologické schémy)
  • Spolupráca s inými skupinami pre údržbu, energetiku a výrobu v priebehu projektu, investičné ciele a iné zmeny.
  • Zabezpečuje, aby projekty boli vždy v súlade s harmonogramom vykonávania a rozpočtom.
  • Zabezpečenie projektovej dokumentácie pre potreby oddelenia údržby.

  • 13. plat, ktorý sa rovná výške základného mesačného platu - po roku zamestnania.
  • Výkonnostný bonus na štvrťročnej báze - po roku zamestnania.
  • Príspevok na obedové poukážky a dochádzanie.
  • Každodenné používanie angličtiny
  • Jazykové vzdelávanie
  • Priateľské pracovné prostredie
  • Nápoje, káva a čerstvé ovocie zadarmo
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Príspevok pri darovaní krvi
  • Vianočné poukážky
  • Flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chemické inžinierstvo súvisiacie s poľnohospodárskym, chemickým alebo potravinárskym priemyslom;

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

  • Zodpovednosť
  • Schopnosť pracovať pod stresom
  • Riešenie a riadenie konfliktov
  • Ovládanie Time managementu

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4531679  Dátum zverejnenia: 5.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac