Pracovná príležitosť pre šikovného Zriaďovača kovoobrábacích strojov, s nástupom priamo pod kmeň. Zvýšená mzda!

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
asap
1 400 - 1 600 EUR/mesiac- náborový bonus 500€ - príplatky za zmennosť - mesačné výkonnostné prémie (10% zo zákl.mzdy) - príplatok za prácu v hlučnom prostredí (0,72 €/hod.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie strojov na jednotlivé zákazky
  • udržiavanie chodu strojov v predpísaných znakoch kvality počas pracovných zmien
  • kontrola výrobkov
  • zaznamenávanie parametrov do príslušnej dokumentácie.
  • 3-4 zmenná prevádzka
miesto výkonu práce Dolné Krškany

  • možnosť zaškolenia v materskej firme v Nemecku
  • pracovný pomer na dobu neurčitú
  • v prípade potreby zabezpečené ubytovanie
  • zaškolenie pod dohľadom skúseného zamestnanca
  • zvýhodnený príspevok na stravovanie (stravný lístok v hodnote 5,10 € za doplatok 1 €)
  • doplnkové dôchodkové sporenie (2% hrubej mzdy mesačne)
  • príspevky zo sociálneho fondu
  • REKONDIČNÉ POBYTY NA 7 DNÍ v kúpeľoch zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Malo a strednosériová výroba spojovacieho materiálu tvárneného za studena. Výroba komponentov pre automobily. Chemicko - tepelné spracovanie ocele a zliatin železa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojár, obrábač

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosť s nastavovaním CNC alebo kovoobrábacích strojov minimálne 1 rok

Počet rokov praxe

1

  • nutná znalosť čítania technických výkresov
  • skúsenosť s nastavovaním CNC alebo kovoobrábacích strojov minimálne 1 rok
  • dochvíľnosť v dochádzke, ochota pracovať na zmeny

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Bitterová
Tel.: +421918825935
E-mail: poslať životopis
ID: 4526828  Dátum zverejnenia: 24.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac