Operátor/ka call centra - Pracujte z pohodlia Vášho domova a zarobte si až 1250€!

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacMzda od 1100€ + bonusy vo výške 150€. + možnosť kariérneho rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytovanie servisu prostredníctvom telefónu, chatu, e-mailu a iných komunikačných kanálov týkajúcich sa služieb poskytovaných klientom, ako zdieľanie jázd, donáška jedla atď..
• Dodržiavanie komunikačných postupov, usmernení.
• Uskutočnenie hovorov používateľom .
• Riešenie otázok v rámci zákazníckeho servisu.
• Zabezpečenie vysokej úrovne spokojnosti a kvality zákazníkov.
• Udržiavanie a zlepšovanie vzťahov so zákazníkmi.
• Poskytovanie poradenstva.
• Dodržiavať všetky iné pracovné úlohy po zadaní nadriadeného.

  • práca z pohodlia z domova - Home office
  • bonusy až 150€
  • možnosť kariérneho rastu
  • služobný notebook
  • platené 2 týždňové školenie v Bratislave - zabezpečené ubytovanie a strava

- viac kolový pohovor / prvé kolo v Slovenčine, druhé kolo v Angličtine
  • 2 týždňové školenie v Anglickom jazyku v Bratislave + ubytovanie a strava zabezpečená

Vzhľadom na veľký záujem o pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujem za záujem.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Telekomunikácia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

  • Skvelé komunikačné schopnosti v Anglickom a Slovenskom, alebo Anglickom a Českom jazyku
  • Empatia, zodpovednosť, sebadôvera
  • Riešenie problémov
  • Samostatnosť
  • Schopnosť tímovej práce
  • Multitasking

  • Nutná znalosť Anglického jazyka aktívne slovom aj písmom na úrovni min. B2
a znalosť Slovenského alebo Českého jazyka aktívne slovom aj písmom , min.C1 !!!

  • Technické zručnosti, zdatný v online pracovnom prostredí

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Annamária Mészárosová
Tel.: +421915995618
E-mail: poslať životopis
ID: 4508650  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac