Pracovná ponuka pre elektrikára,na údržbu výrobných strojov. Nástup ihneď, priamo pod kmeň

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Gabčíkovo
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 600 EUR/mesiacdochádzkový bonus 50€, výkonnostný bonus 80€, ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • elektroinštalácia a uvedenie strojov do činnosti
  • zabezpečenie elektrickej funkčnosti všetkých strojov, zariadení
  • pravidelná kontrola zariadení podľa kontrolného plánu
  • menšie mechanické opravy
  • podieľanie sa na opravách strojov
  • príprava nástrojov pre výrobu
  • riešenie vzniknutých porúch na strojoch a zariadeniach, ich diagnostika a oprava
  • plánované údržbárske práce, oprava poškodených častí vybavenia budovy
  • práca na 2zmeny

Informácie o výberovom konaní

- 2 zmeny (7.5h)
  • firemná doprava z rôznych smerov zadarmo
  • príspevok na dopravu
Miesto výkonu práce: Dunajská Streda

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť zastrešuje tie najkvalitnejšie služby - od plánovania až po samotnú realizáciu montáže a každodennej údržby zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť čítania elektrických schém je podmienkou
  • §21 sú nevyhnutnou podmienkou
  • skúsenosť v oblasti mechaniky je výhodou
  • zodpovednosť, samostatnosť, logické a
analytické myslenie

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Bitterová
Tel.: +421918825935
E-mail: poslať životopis
ID: 4506186  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac