Staň sa súčasťou nášho tímu v Trnave ! Hľadáme nového kolegu/kolegyňu do tímu recruiterov!

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie vstupných telefonických pohovorov, osobných pohovor
• Evidencia kandidátov v internej a externej databáze
• Inzerovanie nových pracovných ponúk
• Pozývanie kandidátov na pohovor
• Výpomoc pri organizácii nástupov a výstupov zamestnancov
• Administratívna podpora
• Riešenie úloh podľa potreby tímu

• Garantovaná hodinová mzda 5,50€
• Odmeny za nábor kandidátov
• Dlhodobá brigáda počas štúdia s možnosťou nabrať skúsenosti v oblasti personalistiky a recrutingu
• Možnosť navrhnúť si harmonogram zmien vopred
• Budeš členom mladého dynamického tímu, si vítaný/ná na interných školeniach, firemných akciách.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozícia vhodná pre študenta/ ku VŠ so zameraním na personálny manažment, ľudské zdroje, psychológiu, ekonómiu alebo manažment.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Personalistika - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosť s podobnou brigádou na HR vítaná, nie je však podmienkou. Šikovného HR nadšenca si vieme zaučiť.
• Flexibilná, samostatná, zodpovedná a komunikatívna osobnosť
• Výhodou je ak si aktívny vodič

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4505686  Dátum zverejnenia: 21.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.