Telefonický operátor do call centra/ práca formou home officu

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Poskytovanie servisu prostredníctvom telefónu, chatu, e-mailu a iných komunikačných kanálov týkajúcich sa služieb poskytovaných klientom, napr. zdieľanie jázd, donáška jedla.
• Dodržiavanie komunikačných postupov, usmernení.
• Uskutočnenie hovorov používateľom podľa používateľských kampaní a programov.
• Riešenie otázok v rámci zákazníckeho servisu.
• Zabezpečenie vysokej úrovne spokojnosti a kvality zákazníkov.
• Udržiavanie a zlepšovanie vzťahov so zákazníkmi.
• Poskytovanie poradenstva.
• Vedenie záznamov o spolupráci so zákazníkmi, spracovanie zákazníckych účtov a zápis dokumentov.
• Dodržiavať všetky iné pracovné úlohy po zadaní nadriadeného.

• Práca home office,
• Bonus za splnenie KPI
• Notebook, Telefon

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telefonický operátor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Komunikatívnosť
• Zodpovednosť
• Samostatnosť
• Flexibilita

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4500024  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac