Hľadáš novú výzvu vo svojej kariére? Rád by si využil svoje schopnosti v teréne ako obchodný/á zástupca/kyňa? Neváhaj a pošli nám svoj životopis.

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a obchodných príležitostí v segmente FMCG, alebo v maloobchode
  • plnenie obchodných cieľov
  • akvizícia nových kleintov
  • cestovanie ku klientom podľa potreby
  • analýza trhu a konkurencie
  • ide o samostatnú pozíciu, obchodný manažér bude reportovať Export manažérovi
  • skúsenosť s predajom produktov v stavebníctve, resp. v chemickom priemysle výhodou

  • stabilné zázemie kapitálovo silnej a modernej spoločnosti
  • vysoká miera samostatnosti
  • mimoriadne motivujúce finančné ohodnotenie
  • možnosť sebarealizácie a rastu
  • služobný automobil, mobil, notebook
  • ďalšie benefity budú upresnené na pohovore

V prípade, ak spĺňate uvedené požiadavky, prosím, zašlite nám Váš životopis v ANGLICKOM jazyku!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

chemický priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

ochota cestovať ,minimálne 2 roky skúseností v oblasti obchodu sú podmienkou, ideálne z FMCG, slovenský/angický jazyk na dobrej komunikačnej úrovni, maďarský jazyk výhodou, výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, vysoká miera samostatnosti , spoľahlivosti a zodpovednosti, odolnosť voči stresu, flexibilita a proaktivita, tímový hráč, obchodnícky drive, snaha posúvať sa dopredu a dosahovať lepšie, výsledky a prispievať tak k rastu spoločnosti, vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Kamenický
Tel.: +421940988255
E-mail: poslať životopis
ID: 4498564  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac