Nástup 01.12.2022! Práca v teplom sklade ako picker iba na dve zmeny. Ubytovanie alebo dopravu zabezpečíme! Pre živnostníkov plat až do 2000€.

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Veľký Meder
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 2 000 EUR/mesiac- dochádzkový bonus 50 EUR, príplatok za sobotu 50 EUR, výkonnostný bonus až do 400 EUR V prípade živnosti celková odmena závisí od výkonu, je možné získať aj individuálny bonus vo výške 50 – 400 EUR navyše.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vychystávanie tovaru na základe objednávky
  • kompletizovanie paliet
  • používanie ručného skenera
  • práca s NZV,
  • na 2 zmeny
Možnosť pracovať aj na ŽIVNOSŤ!

V prípade pracovnej zmluvy je možnosť získať nasledovné bonusy:
  • dochádzkový bonus 50 EUR
  • príplatok za sobotu 50 EUR
  • výkonnostný bonus až do 400 EUR
  • stravný lístok v hodnote 4,80 eur/odpracovany deň
  • príspevok na dopravu do 30km 25€, nad 30 km 50€

V prípade ŽIVNOSTI je možné zarobiť od 1000€ do 2000€ + získať aj individuálny bonus navyše 50 – 400 EUR

DOPRAVA ZDARMA z miest:
Dolný Štál – Padáň – Boheľov – Pataš – Gabčíkovo – Baka – Trstená na Ostrove – Jurová – Kľučiarove Kračany – Etreho Kračany – Kráľovičové Kračany – Dolný Bar – Trhová Hradská – Horné Mýto – Dunajský Klátov – Jahodná – Veľké Dvorníky – Malé Dvorníky - Dunajská Streda –
Dolný Bar – Kútniky – Vieska – Orechová Potôň – Veľké Blahovo – Vydrany

Informácie o výberovom konaní

Možnosť vyplácania záloh
Bezplatný kurz na NZV
Príjemné pracovné prostredie
Práca je v Dunajskej Strede, ale zabezpečíme Vám dopravu z viacerých miest, alebo ubytovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Multinacionálna spoločnosť v oblasti logistiky a predaja.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • flexibilita
  • zručnosť
  • dobrá fyzická kondícia

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Kamenický
Tel.: +421940988255
E-mail: poslať životopis
ID: 4471165  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac