Hľadáme šikovných pickerov do moderného skladu.Práca len na 2 zmeny.Zaujímavé finančné ohodnotenie. Doprava zabezpečená zadarmo.Aj pre živnostníkov!

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
950 - 1 300 EUR/mesiacMzda (brutto) Od 950€/mesiac, (brutto) 1300€/mesiac ( vrátaných bonusov a variabilnej zložky) - dochádzkový bonus 50€ +20€, výkonnostný bonus 150€, možnosť práce aj formou živnosti - 7,80€/hodina.Výhodné stravovanie, doprava zadarmo,motivujúce finančné ohodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava tovaru na základe objednávok
• skenovanie do PC, balenie
• evidencia priatého tovaru
• naskladnenie/vyskladnenie, vykonávanie inventúr
• Udržiavanie čistoty a poriadku v sklade

Príďte za lepším platom do Kostolných Kračanoch, úplne ZADARMO!

Trasa - NZ, KN, SA, GA, Veľký Meder, Šamorín, Senec, Sereď, Gabčíkovo.....

  • doprava firemnými autobusmi ZADARMO
  • teplá strava v kantíne
  • práca v modernom, čistom prostredí
  • platené zaškolenie !

Môžete sa dostať vyššie ...
  • možnosť kariérneho rastu
  • po skúšobnej dobe možnosť prestupu do kmeňového stavu na TPP
• motivujúce finančné ohodnotenie
• práca len na 2 zmeny (ranná, poobedná)
• stabilné pracovné miesto v modernom logistickom centre - na dohodu,
na živnosť

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce Dunajská Streda.
Tešíme sa na spoluprácu!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť
• ochota pracovať na 2 zmeny
• zodpovednosť za vykonanú prácu
• bezúhonnosť a dobrý zdravotný stav

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Annamária Mészárosová
Tel.: +421915995618
E-mail: poslať životopis
ID: 4465642  Dátum zverejnenia: 13.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac