Zarob si peniaze na Vianoce! Práca v sklade bez nočných zmien! Hľadáme šikovných ľudí na jednoduchú prácu.

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
5,86 EUR/hod.Na živnosť 7.80€/hod, +150€ výkonnostný bonus, +50€ a +20€ dochádzkový bonus, Na dohodu možnosť zárobku 1250€ !

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • balenie a štítkovanie
  • umiestnenie prepraviek s vyskladneným tovarom na dopravníkový pás
  • vyskladňovanie/ pickovanie tovaru pomocou ručného skenera a manuálneho vozíka
  • udržiavanie poriadku

  • doprava firemnými autobusmi ZADARMO
  • teplá strava v kantíne
  • práca v modernom, čistom prostredí
  • platené zaškolenie
  • možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Doprava zabezpečená Zadarmo z viacerých smerov !

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Moderná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti módy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je jednoduchá, nevyžaduje sa žiadna špeciálna znalosť.
Čo požadujeme:
  • ochota pracovať na 2 zmeny
  • práca občas aj v sobotu (pracuje sa 5 dní v týždni ,cez týždeň voľný deň)
  • základná znalosť práce s počítačom
  • tímový hráč
  • manuálna zručnosť

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Bitterová
Tel.: +421918825935
E-mail: poslať životopis
ID: 4457645  Dátum zverejnenia: 1.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,86 EUR/hod.