Ponúkame prácu pre projektového inžiniera v potravinárskom priemysle ! Mzda od 1700 € Zmluva na neurčito !

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za prípravu podrobnej procesnej dokumentácie /PID, PFD, hmotnostné bilancie/organizuje spustenie nového zariadenia po vykonaní
  • Zodpovedá za návrh nových zariadení pre prevádzku a výrobných liniek
  • Zodpovedá za prípravu projektov a nápadov na neustále zlepšovanie.
  • Stabilizácia a optimalizácia prevádzkových procesov závodu vrátane chemickej spotreby, energie, spotreba, bezpečnosť, bezpečnosť potravín a úlohy súvisiace s enviromentom
  • Koriguje pracovné procesy tak, aby sa ciele dosahovali čo najefektívnejšie
  • Príprava a realizácia investícií
  • Vykonanie skúšok pilotného závodu
  • Implementovať všetky existujúce a potrebné bezpečnostné požiadavky pre konkrétne projekty
  • Zodpovedá za realizáciu podkladov potrebných pre projekt (HAZOP, manažment zmien, HACCP a bude pozorne sledovaný, ako sa realizuje, Naratívy,
  • Zodpovedá za aktualizáciu P&ID (strojovo-technologické schémy)
  • Spolupracuje s inými skupinami v oblasti údržby, energetiky a výroby v priebehu projektu, investičných cieľov a iných zmien
  • Zabezpečuje, aby projekty boli vždy v súlade s harmonogramom realizácie a rozpočtom
  • Zabezpečuje riadnu projektovú dokumentáciu pre potreby oddelení údržby

• 13. plat, rovnajúci sa výške základnej mesačnej mzdy
• Bonus založený na výkonnosti na štvrťročnej báze
• Mimoriadny príspevok na obedové poukážky a dochádzanie do práce
• Medzinárodné prostredie - každodenné používanie angličtiny
• Jazykové vzdelávanie
• Priateľské pracovné prostredie
• Nápoje, káva a čerstvé ovocie zdarma
• Príspevok pri narodenie dieťaťa
• Príspevok pri darovanie krvi
• Vianočné poukazy
• Flexibilný pracovný čas

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Náš partner sa zaoberá výrobou škrobu, sirupov, maltodextrínu a kŕmnych zmesí.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický, chemický alebo potravinársky priemysel; Základné znalosti termodynamiky, hydrodynamiky a hmotnostných bilancií sú hlavné.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP Materials Management (MM) - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Flexibilita, integrita, sebestačnosť
  • Schopnosť pracovať v strese
  • FSSC 22000, ISO 9001, ISO 14001, BRC, HACCP
  • Time management
  • Zvládanie konfliktov

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Magdaléna Kubaliaková
Tel.: +421907701536
E-mail: poslať životopis
ID: 4435940  Dátum zverejnenia: 2.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac