Voľné pozície pre nastavovačov stroja ! Priemerná mzda 1600 € Brutto + náborový bonus vo výške 500 € ! Nástup priamo pod kmeň

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie kovoobrábacích strojov na jednotlivé zákazky
  • udržiavanie chodu zariadení v predpísaných znakoch kvality počas pracovných zmien,
  • kontrola kvality vyhotovených dielov
  • evidencia parametrov do príslušnej dokumentácie

NÁBOROVÝ BONUS až 500 € !
Nástup do kmeňového stavu !
Zmluva na dobu neurčitú !

Mzdové ohodnotenie: 1400- 1600 € Brutto ( vrátane príplatkov a bonusov)
  • Výkonnostné prémie: 10 % zákl. mzdy
  • Nadčasy: platené nad rámec zákona
  • Príplatok za hlučnosť: 0,72 €/hod.
  • Každoročné navyšovanie tarifnej mzdy
  • Stravovanie zabezpečené (stravný lístok v hodnote 4,50 € za doplatok 1 € )
  • doplnkové dôchodkové sporenie (2% hrubej mzdy mesačne)
  • príspevky zo sociálneho fondu
  • REKONDIČNÉ POBYTY NA 7 DNÍ v kúpeľoch zdarma

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické smery, strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

Nastavovač stroja, Zriaďovač

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Čítanie technických výkresov
  • Technická a manuálna zručnosť
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Ochota pracovať na zmeny

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Boldiš
Tel.: +421917693666
E-mail: poslať životopis
ID: 4396539  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac