Hľadáš stabilné zamestanie so zmluvou na dobu neurčitú ? Pracuj ako nastavovač strojov / Mzda do výšky 1600 € Brutto po zaškolení !

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • čítanie výrobných príkazov počas Vašej zmeny
  • nasýpanie materiálu podľa stanovených noriem a štandardov
  • navážanie materiálu pomocou VZV( až po nadobudnutí platnosti obsluhy motorových vozíkov)
  • balenie paliet podľa požiadaviek
  • triedenie vzniknutého odpadu ( orientácia v pravidlách triedenia, evidencia odpadu)
  • dodržiavanie BOZP a PO
  • pravidelná účasť na poradách a školeniach
  • udržiavanie čistoty na svojom pracovisku

  • Nástup je do kmeňového stavu so zmluvou na DOBU NEURČITÚ !
  • Čistá výrobná hala a príjemné pracovné prostredie
  • Kvalitný školiaci proces a možnosť kariérneho rastu
Mzdové ohodnotenie:
  • 1200 € BTTO ( základná zložky mzdy 1000 + 200 € príplatky)
  • pravidelné navyšovanie mzdy po kvalitnom zaškolení až do výšky 1600 € BTTO
  • Pracuje sa v nepretržitej zmennosti/ 12 hod. zmeny ( ranná-nočná-voľno-voľno)

Svoje životopisy zasielajte na mailovú adresu [email protected] alebo kontaktujte tel. číslo 0917 693 666.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš klient je Slovenská výrobná firma zaoberajúca sa výrobou obalových materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

nastavovač stroja

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Boldiš
Tel.: +421917693666
E-mail: poslať životopis
ID: 4183662  Dátum zverejnenia: 15.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac