Hľadá sa Stavbyvedúci - Maďarsko (sídlo Gyor). Práca v medzinárodnej spoločnosti s atraktívnym platovým ohodnotením.

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
436 000 Ft/mesiacVýška dohodnutého platu bude závisieť od skúsenosti daného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie, príprava realizácie stavebných projektov v Maďarsku
  • Prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie
  • Priame obchodné jednanie so subdodávateľmi
  • Komunikácia so stavebným dozorom investora
  • Zodpovednosť za kontrolu postupu prác podľa harmonogramu výstavby
  • Kontrola a koordinácia subdodávateľov v teréne

  • telefón aj na súkromné účely
  • služobné vozidlo
  • firemné akcie
  • príspevok na škôlku
  • preplatenie jazykového kurzu ANJ//DE
  • SICK DAYS
  • práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • stabilné zázemie
  • kvalitné pracovné oblečenie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný priemysel

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

  • Aktívna znalosť maďarského a slovenského jazyka
  • Ochota cestovať
  • Flexibilita
  • Vhodné koordinačné a komunikačné zručnosti

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Kamenický
Tel.: +421940988255
E-mail: poslať životopis
ID: 4129805  Dátum zverejnenia: 28.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 436 000 Ft/mesiac