Hľadáme logistov ženy aj mužov do Žiliny-Náborový bonus až 500€! Mzda nad 950 € ! Vyplácame zálohy + Príspevok na cestovné !

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

LOGISTICKÝ MANIPULANT
  • zásobovanie výrobnej linky výrobnými dielmi
  • priprava dielov podľa pracovného štandardu
  • dodržiavanie pracovných postupov na logistike
  • od kandidáta/kandidátky sa vyžaduje prax na logistike( manipulant, picker,skladník)

  • Máte šikovného kamaráta, známeho, kolegu ? Odporučte ho a získate NÁBOROVÝ BONUS až 500 € !!!
  • POTREBUJETE ZÁLOHU ? VYPLATÍME VÁM ju už po prvom odpracovanom týždni !!!
  • Hradíme príspevok na cestovné až do výšky 46 € podľa vzdialenosti od miesta trvalého bydliska
  • Za stravu nedoplácate ani cent ! KAŽDÝ ZAMESTNANEC má stravné lístky v hodnote 4 €
  • Zárobok až 950€!!
  • Mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas cez týždeň vo výške 25% priemerného zárobku
  • Príplatok za prácu nadčas cez víkend vo výške 50% z priemerného zárobku
  • Príplatok za odpracovaný sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy

Informácie o výberovom konaní

Vaša kontaktná osoba:
Mgr. Jozef Boldiš
0917 693 666
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš partner je medzinárodná firma v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jozef Boldiš
Tel.: +421917693666
E-mail: poslať životopis
ID: 4103915  Dátum zverejnenia: 16.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac