Samostatný účtovník

WH Holding j. s. a.

Opletalova 100, 841 07 Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 300 EUR/mesiacBrutto pri pracovnom pomere: 1500 - 1700€ V pripade zivnosti a fakturacie: 2000 - 2300€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za komplexné vedenie, spracovanie a kontrolu účtovníctva pridelených spoločností (SPV)
• Spracovanie mesačných, kvartálnych a ročných účtovných interných uzávierok
• Pomoc pri spracovaní súvah, výkazov ziskov a strát a iných finančných výkazov podľa právnych, firemných, účtovných a finančných usmernení
• Aktualizácia pohľadávok a vystavovanie faktúr
• Aktualizácia splatných účtov, pohľadávok, platieb
• Pomoc pri iných účtovných projektoch
• Účtovanie došlých faktúr a ich sprocesovanie v internom systéme
• Kontrola a riešenie fakturačných nezrovnalostí
• Spolupráca s hlavným účtovníkom na plnení denných úloh
• Účtovanie bankových dokladov a pokladne
• Účtovanie agendy majetku (zaradenie majetku v súlade s aktuálnymi právnymi predpismy, nastavenie odpisovania jednotlivých položiek majetku)
• Komunikácia s odberateľmi a dodávateľmi
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Ad-hoc úlohy

✓ pohodová atmosféra na pracovisku s dobrým kolektívom a nadriadeným
✓ zázemie v zabehnutej spoločnosti
✓ absolútne bezproblémové parkovanie
✓ po skúšobnej dobe čiastočne možná práca z domu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vo WORK & HOME podniká v real estate, developmente a hospitality biznise. Snažíme sa vytvárať pohodovú a rodinnú atmosféru pri každom jednom pracovnom úkone, na každom meetingu alebo porade. Tempo našej práce je obyčajne veľmi rýchle a úlohy náročné, sme však tolerantní k individuálnym rozdielom v našich schopnostiach a preferenciách, pokiaľ ladíme ako tím. Sme rýchlo rastúca firma v oblasti developmentu a správy nehnuteľností vyznávajúca moderné metódy riadenia, participáciu všetkých zamestnancov na úlohách, tímovú hru a spolurozhodovanie v dôležitých otázkach. Plánujeme, staviame, rekonštruujeme, staráme sa o budovy a našich klientov a radi vymýšľame nové zaujímavé projekty. Motiváciu a chuť považujeme za dôležitejšiu ako dosiahnuté vzdelanie alebo predošlé úspechy (čím nechceme povedať, že na nich vôbec nezáleží). Rozhodujúca je budúcnosť, nie minulosť. V prípade záujmu pošlite svoje CV na adresu [email protected].

Kontakt

Kontaktná osoba: Štefan Bombara
E-mail: poslať životopis
ID: 4805362  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac