700 - 1 400 EUR

Realitný maklér - bez vstupných poplatkov

WFG reality, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností
- komunikácia s klientmi
- zadanie nehnuteľnosti do systému
- obhliadky nehnuteľností
- výkup nehnuteľností a ich podieľov
- príprava podkladov pre právne oddelenie na vyhotovenie zmlúv
- podpis zmlúv s klientmi

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Priemerný fakturačný príjem 2.000 EUR/mesiac

Pre začiatočníkov máme náborový pracovný pomer, kde má časový priestor na vybudovanie portfólia a zrealizovanie prvých obchodov. Následne obchodník nastupuje na živnosť, kde sú mu vyplatené odmeny zo zrealizovaných obchodov. Skúsený obchodník môže nastúpiť na živnosť a benefit z provízii čerpať od začiatku spolupráce.

Prijmeme šikovného kolegu, ktorý má rád obchod a chce byť dobre ohodnotený. Poskytneme kompletné bezplatné školenie, férové finančné ohodnotenie. Ak si neskúsený a páči sa ti svet realít, my ťa všetko naučíme. Poskytneme kompletnú podporu pri získaní ponuky, zvládnutie obchodu, marketing a právny servis. K dispozícii kancelária v centre mesta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, reality, bankovníctvo, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- zodpovedný prístup k práci
- časová flexibilita
- aktívny vodič
- chuť pracovať vo svete realít

Zabezpečuje služby zamerané na obchod s nehnuteľnosťami, vrátane súvisiacich činností a komplexného servisu prevodu vlastníckych práv.
Spoločnosť s neustálym rastom počtu klientov, zameraná na kvalitu poskytovaných služieb. Spoločnosť je realitnou kanceláriou roka 2019 za stredoslovenský región.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Nám SNP 5
91101 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Ing. Roman Kružliak
Tel.: +421905262266
E-mail: poslať životopis
ID: 3802846   Dátum zverejnenia: 5.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Priemerný fakturačný príjem 2.000 EUR/mesiac