Regionálny manažér - Vedúci realitnej kancelárie

WFG reality, s.r.o.

Miesto práce
Komenského 33, Žilinský kraj, Žilina
Termín nástupu
15.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť sa zaoberá klasickým sprostredkovaním predaja nehnuteľností. Spoločnosť sa zaoberá individuálnymi riešeniami pre konkrétnych klientov ako sú:
výkupy nehnuteľností
oddlžovanie nehnuteľností
vysporiadavanie podielov v nehnuteľnostiach
vyhľadávanie a kompletizácia pozemkov pre následnú výstavbu bytových domov
nájomné modely
doživotné bývanie
obnova dedičských konaní
analýzy a nákupy nehnuteľností pre konkrétnych investorov
starostlivosť o korporátnych klientov
prenájom vlastných nehnuteľností

Hľadáme osobnosť, ktorá dokáže nadviazať na dlhoročné skúsenosti vedenia spoločnosti, dokáže komunikovať s advokátmi, maklérmi, špecialistami pre jednotlivé odvetvia. Dokáže viesť team šikovných a zdatných maklérov, vytvárať s teamom nové príležitosti na existujúcom trhu a zároveň hľadať nové trhy, kde sa môže spoločnosť realizovať. Hľadáme človeka s analytickým myslením, ktorý dokáže vyhodnotiť situáciu a vytvoriť z nej spolu s teamom príležitosť. Podpora zo strany vedenia spoločnosti je zaručená

Trvalý pracovný pomer
Profesionálny kreatívny kolektív - právnici, analytici, makléri
Primerané odmeňovanie
Profesný rast
Služobné vozidlo, telefón, počítač
Systematické vzdelávanie

Prosíme zaslať životopis s fotografiou a zároveň motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, reality, bankovníctvo, manažment, riadenie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Odvážna a zodpovedná osobnosť, pripravená niesť zodpovednosť a rozhodovanie pod vedením spoločnosti. Nevyhnutnosť profesionálnej komunikácie, vytvárania dohôd a vedenia malého kolektívu ľudí (do 10 ľudí)

Zabezpečuje služby zamerané na obchod s nehnuteľnosťami, vrátane súvisiacich činností a komplexného právneho servisu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Komenského 33
01001 Žilina
ID: 3025550   Dátum zverejnenia: 4.12.2017