Meníme životy cez reality - pridaj sa k nám!

WFG Bratislava, s. r. o.

Ružinovská 5, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
12.7.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 2500 € / mesiac (fakturácia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti WFG reality sa už viac ako 15 rokov venujeme nehnuteľnostiam a dnes hľadáme práve teba, kolegu, ktorého baví práca s ľuďmi, má rád výzvy, vie byť vážny, keď treba a zároveň sa vie aj zabaviť.

Hľadáme niekoho, kto nemá problém s komunikáciou a vie sa občas zahrať aj na psychológa. Hľadáme kamaráta, ktorý so sebou prinesie nové skúsenosti a pohľad na svet.

Byť maklérom môže byť naozaj každý kto má ochotu v prvom rade ľuďom pomôcť a ukázať im najlepšiu cestu. Niekto, kto chce budovať dlhodobé, nové kamarátstva a vzťahy, niekto kto má čas sa tejto práci venovať, vzdelávať sa a nevzdávať sa. Táto práca je vhodná ako pre skúsenejších tak aj pre čerstvých absolventov, ktorí práve hľadajú svoj budúci smer. Ponúka absolútnu slobodu realizácie.

Všetko potrebné Ťa naučíme a zároveň Ťa nenecháme bojovať osamote, práve naopak, staneš sa súčasťou WFG tímu, ktorý Ti bude kryť chrbát vždy a všade.

Staň sa realitným maklérom u nás!

PONÚKAME KOMFORT, KTORÝ INDE NENÁJDETE
• kompletné zaškolenie
• ďalšie vzdelávanie formou kurzov, webinárov a pod.
• vlastné pracovné miesto
• mladý, priateľský kolektív
• odborná podpora v tíme (právnik aj účtovníčka pomôžu maklérovi aj klientom)
• výkonná asistentka, vždy pripravená pomôcť
• marketingový pracovník v tíme, aby bola prezentácia na úrovni
• podpora vedenia firmy, s čímkoľvek je potrebné
• naša spoločnosť ti zabezpečí založenie živnosti alebo vlastnej s.r.o.

Máme v tíme investorov do vlastného portfólia nehnuteľností, ktorí budú s Tebou radi zdieľať svoje poznanie. Naučíme ťa:
• ako koná a rozmýšľa investor, tak aby si sa ním mohol stať aj ty
• ako investovať do nehnuteľností a vytvárať si vlastné portfólio
Zodpovieme ti všetky otázky, na ktoré by si mohol počas investovania natrafiť a poradíme ti na základe našich vlastných niekoľkoročných skúseností.

V našej firme staviame na prirodzených hodnotách a na ľudskom, čestnom a otvorenom jednaní. Ku klientom aj maklérom sa správame tak, aby nemali potrebu hľadať iné možnosti. V tíme máme odborníkov, ktorí našim maklérom so všetkým pomôžu, takže sa môžu plne venovať klientom.

Ak sme ťa zaujali a chcel by si sa stať realitným maklérom v našej spoločnosti, tu je postup ako na to:

1. Napíš nám svoj životopis a motivačný list a to všetko pošli na adresu [email protected]
2. Ak zaujmeš aj ty nás, ozveme sa ti a
pozveme ťa na pohovor.
3. Na osobnom stretnutí zistíme, či sa k sebe
hodíme a či si pre prácu realitného makléra
stvorený :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• poctivá a korektná práca
• ústretovosť a trpezlivosť
• iniciatíva, samostatnosť a vytrvalosť
• obchodníckeho ducha
• ochota pracovať na sebe, vzdelávať sa a rásť
• zodpovedne reprezentovať našu spoločnosť a jej hodnoty

V spoločnosti WFG reality sa už viac ako 15 rokov venujeme nehnuteľnostiam - ich predaju, kúpe či prenájmu. Realitnú kanceláriu WFG reality nájdete v Žiline, Bratislave aj Trenčíne, pôsobíme naprieč celým Slovenskom. Naše bohaté skúsenosti dokladuje portfólio úspešne sprostredkovaných realít.

Pri našej práci sa opierame o tri dôležité piliére.
MÚDROSŤ - Znalosti v odbore a neustále vzdelávanie sa nám pomáha napredovať a poskytovať kvalifikované služby.
FÉROVOSŤ - Otvorenosť je pre nás základom férového jednania. Radšej sa pustíme do komplikovanejšej cesty, ako by sme poľavili vo svojich zásadách.
NEUSTÁLY RAST - Hľadáme originálne riešenia. Ak klientov zastihne nečakaná situácia, vytvoríme službu či produkt na mieru.
Záleží nám na našich hodnotách a podľa nich pracujeme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4361634  Dátum zverejnenia: 22.6.2022