Obchodník / KAM pro Slovenskou republiku

WETRA-XT, ČR s.r.o.

Place of work
Bratislava
Contract type
full-time

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

OBCHODNÍK / KAM pro Slovenskou Republiku

sortiment: Nářadí, zahrada, elektrické nářadí a ruční + dalších 4.000 položek

Máte rádi výzvy?

Umíte tvrdě pracovat? Chcete si sami organizovat svůj pracovní den? Dokážete přinést výsledky? Líbí se Vám hodnocení dle svého skutečného přínosu a to bez horní hranice příjmu? Nebráníte se i dočasné spolupráci na IČ? Jestliže jsi na všechny otázky odpověděl ANO, vypadá to, že jste vhodný kandidát a budu rád, když se k nám přihlásíte! Pojďte s námi vybudovat distribuční síť nářadí ASIST pro Slovensko!

NÁPLŇ PRÁCE = PRODEJ

• Vytvořit slovenskou distribuční síť, která bude odebírat zboží z centrálního skladu v ČR

V zásadě to znamená: najít cca 30 vhodných partnerů, velkooobchodů, řetězců. Dohodnout s nimi pravidelné odběry našeho sortimentu, dodržovat prodejní plán a užívat si bonusů a odměn.

Logistika - vzhledem k tomu, že jsme na trhu 20 let, disponujeme 10.000 m2 sklady v Praze a na Slovensko dodáváme každý týden, zejména pro Metro Cash & Carry. Vaším úkolem bude navázat a rozšířit naše prodejní aktivity. Hledáme 1, maximálně 2 pracovníky.

Nadřízený - Vaším nadřízeným je obchodní ředitel společnosti WETRA-XT, ČR s.r.o.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

• Výsledky, obrat

• Úspěšným se u nás stanete, pokud jste obchodník tělem i duší a práce Vás baví

• Prodejní techniky
• SŠ /VŠ vzdělání
• Praxi jako obchodní zástupce aspoň 5 let, Pozor - hledáme jen zkušené obchodníky
• Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
• Mírně pokročilá znalost AJ
• Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• Pečlivost a schopnost samostatného jednání

  • ORGANIZAČNÍ TALENT!!!!

NABÍZÍME VÁM:

• Zázemí stabilní společnosti s tradicí 20 let. Jsme jendím z největších dodavatelů do obchodních řetězců.

• Táhneme tu za jeden provaz, jde nám o obchod, vzájemně si poskytujeme podporu

• Výhody a bonusy

Menší FIX a mega bonusy.

A nabízíme sortiment, co se prodává skoro sám, nabízíme kvalitu výrobců, kde se vyrábí i Bosch a Makita. A hlavně nabízíme 20 let zkušeností a seriozost v obchodě.

Vaše kancelář

Kancelář budete mít mobilní a nebo home office. Ušetříte za jízdy autem, zácpy a nervy. Auto? Pokud nemáte, můžeme Vám dát k dipsozici Superba.

Ideálne byste měli být z Bratislavy

KANCELÁŘ - pro pohovory

Office Centrum Libenský pivovar
U Libeňského Pivovaru 2 (vchod vedle Albert)
Praha 8 - Palmovka (1 min od Metro B)
180 00

  • *****OZNÁMENÍ - ČTĚTE PROSÍM POZORNĚ******

Milí kandidáti,

abychom mohli lépe posoudit Váš životopis, žádáme Vás, abyste do něj jasně uvedli jakou zkušenost máte na pozici nákupčího, sortiment za který jste byli zodpovědní.

Vámi zaslané materiály považujeme za důvěrné a při práci s nimi budeme postupovat v souladu se zněním zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Těšíme se na Vaši reakci a doufáme, že právě Vy budete pravou posilou pro náš obchodní tým. Vyzveme Vás a dohodneme s Vámi schlzku buď v Bratislavě a nebo v Praze u nás na centrále.

Za HR oddělení
Mgr. Veronika Víchová

Za obchodní oddělení

WETRA-XT Group

Daniel Lenk

Neozveme-li se do 21 pracovních dnů, upřednostnili jsme na tuto pozici jiné kandidáty, ale dovolíme si Váš životopis uložit pro případné další pozice. Děkujeme za pochopení.
Děkujeme za Váš zájem a přejeme mnoho úspěchů

Information about the selection process

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary with school-leaving examination
ID: 3338570  Dátum zverejnenia: 18.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.