Mladší specialista e-commerce s slovenštinou

Westwing Sp. z o.o.

Miesto práce
Warsaw, Poľsko
Termín nástupu
01.08
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tejto chvíli hľadáme nového kolegu / kolegyňu do slovenského tímu. Radi privítame aj absolventov a osoby, ktoré chcú skúsiť niečo nové

Čo budete robiť?

- Dbať na správnosť informácií na stránkach westwing.sk / westwingnow.sk s ohľadom na potreby zákazníka
- Prekladať popisy jednotlivých výrobkov, kreatívne texty vrátane textov do newsletteru z poľštiny do slovenčiny
- Pomáhať optimalizovať texty SEO pre Wordpress
- Tvoriť slovník a uľahčovať si tak prácu
- Pracovať s modernými programy a systémy napr. pri tvorbe cien produktov, posielanie raport
- Nahrávať dáta do systému

Čo by ste mali vedieť?

- Perfektne ovládať slovenčinu (gramatiku a štylistiku)
- Poznať poľštinu na základnej úrovni, a ak ju nepoznáte, tak chuť sa ju naučiť
- Dorozumieť sa v angličtine
- Nebáť sa výziev a príležitostí
- Mať pozitívny prístup
- Byť flexibilný

Čo ponúkame?

- Osobný prístup k zamestnancovi
- Priateľské pracovné prostredie, krásnu kanceláriu v centre Varšavy a dennú -dávku pozitívnej energie
- Pracovnú zmluvu na dobu neurčitú (po 3 mesačnej skúšobnej dobe) / dohodu o pracovnej činnosti, ak ste študentom
- Pracovnú dobu 8-16, 9-17,10-18 riadime sa týždenným plánom práce tímu
- Možnosť osobného rozvoja a získanie nových skúseností (workshopy, insight sessions)
- Súkromnú zdravotnú starostlivosť, dofinancovanie karty Multisport, CityFit
- Atraktívne zľavu na výrobky Westwing
- Nezabudnuteľné integračné akcie

Pošlite prosím svoj životopis v poľštine alebo angličtine.

• Soukromou zdravotní péči, dofinancování karty MultiSport, CityFit
• Atraktivní slevu na výrobky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Poľský jazyk - Začiatočník (A2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kľúčom k úspechu Westwing sú ľudia. V súčasnosti tvorí náš tím viac ako 1100 zamestnancov, ktorých cieľom je harmonicky kombinovať kreativitu a štýl s inovatívnymi technológiami a podnikateľskými prístupmi. Sme hrdí na to, že pracujeme s inšpiratívnymi kolegami, ktorí sú šikovní, pozitívne naladení, ambiciózni a radi prijímajú nové výzvy so zámerom formovať naše odvetvie a posúvať ho na vyššiu úroveň.

A to všetko len vďaka nášmu tímu. Práve v ľuďoch tkvie tajomstvo úspechu Westwing. Sme ambiciózni, kreatívni a zohratí. Spoločne tvoríme nielen silnú spoločnosť, ale aj príjemné pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3931375  Dátum zverejnenia: 5.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac