Hľadá sa Customer success manager

WESTech, spol. s r.o.

Stará Vajnorská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
1 350 - 1 650 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej zložky 1350 € a variabilnej zložky do 300 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho B2B teamu hľadáme novú kolegyňu či kolegu na pozíciu Customer success manager.

Čo budete robiť:
  • budete pôsobiť ako obchodník, ktorý bude vyvíjať implementačný plán každého exitujúceho či potencionálneho klienta (na základe našich osvedčených postupov) a organizovať zdroje (interné ako aj na strane klienta), aby bol jeho vstup na trh rýchly #úspech
  • budete úzko spolupracovať so sales, product a database teamom (sprostredkovať spätnú väzbu od zákazníkov, nájsť nové spôsoby dodávania hodnoty a pripraviť efektívnu implementáciu)
  • budete zodpovední za školenie nových a existujúcich klientov, aby ste zaistili, že oddelenie B2B im môže priniesť hodnotu, ktorú hľadajú
  • stanete sa naším interným odborníkom na produkty či služby a potom prenesiete znalosti na našich klientov spôsobom, s ktorým môžu mať nadväznosť
  • ponúknete podporu po implementácii a plánovanie úspechu, kde budete naďalej poznať podnikanie našich klientov naruby a proaktívne navrhovať riešenia, ktoré zlepšia ich vnútorný tok a zároveň lepšie využívajú komunikáciu s nami #effectivity
  • súčasťou role CSM bude analyzovanie údajov a scoreing o klientoch počas celého životného cyklu - zhromažďovanie, kontrola a komentovanie, aby ste pochopili, ako ich môžu v #slaes team využiť za doručením a uspokojení potrieb
  • budete spolupracovať s našimi kolegami, aby ste dostali údaje do nášho systému a ponúkli poradenstvo našim klientom

Ako to u nás vyzerá:
  • spolupráca s našimi dvoma existujúcimi tímami (CZ/SK)
  • veľmi úzka hranica so sales teamom
  • pravidelné porady a vymieňanie informácii
  • aktívne podieľanie sa na projektoch a zákazníckych prípadoch
  • školenia zabezpečené interne ale aj vendorom
  • pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú 1 rok, s možnosťou predĺženia

Čo ponúkame:
#zážitok

  • Multisport karta
  • Program Benefit Plus
  • Flexibilná pracovná doba
  • Podpora vzdelávania
  • Nové technológie v podobe Apple produktov
  • Rôzne ďalšie benefity, finančné odmeny - vernostné, pri výročiach, životných udalostiach, doporučeniach nových kolegov, jazykové kurzy, atď ....

Ak Vás ponuka zaujala a máte požadované zručnosti a vedomosti, tešíme sa na Vaše CV.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame:
  • vášeň pre projektový manažment (ideálne v spojitosti s predošlým pôsobením)
  • silné vlastníctvo sa prejavuje schopnosťou viesť iniciatívy od začiatku až po údržbu končiac realizáciou (proste mať prehľad od začiatku až do konca)
  • komunikačné schopnosti zahŕňajú profesionálne vystupovanie a odhodlanie, ktoré môže upokojiť situáciu a zamerať sa na dosiahnutie výsledku, ktorý funguje pre všetky zúčastnené strany (komunikácia na úrovni a k veci!)
  • schopnosť pracovať v Exceli na pokročilej úrovni (zrátať si riadky a stĺpce nestačí)
  • prejav slova písomne aj ústne
  • prezentačné schopnosti
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Spoločnosť WESTech, s.r.o.

WESTech je obchodná spoločnosť, ktorá na trhu Európskej únie pôsobí už 23 rokov. Sme súčasťou nadnárodnej siete ELKO GROUP s celkovým ročným obratom 1,883 miliardy USD. WESTech spolu s dcérskymi spoločnosťami zamestnáva viac ako 400 zamestnancov.

Sme partnerom viac ako 200 významných svetových značiek na trhu (Apple, JBL, Lacie, Zens, Devia, Intel, AMD, Eset, hp, Dell, WD, Seagate, Huawei, Asus, Lenovo, Logitech, Satechi , Harman Kardon, Bose, Gigabyte, Microsoft, Ubiquiti, Mikrotik, Zyxel a ďalší).

VOLUME, VAD a RETAIL/eTail sú tri kľúčové obchodné oddelenia, ktoré sme vybudovali počas 20 rokov existencie našej spoločnosti.

VOLUME Team – Zabezpečuje predaj tovaru a služieb pre firemných zákazníkov. Náš obchodník, zaistí riešenie vašej objednávky od A po Z. Pre stálych zákazníkov máme pripravené výhodnejšie podmienky.
VAD Team – Tím certifikovaných odborníkov zabezpečuje profesionálnu realizáciu veľkých IT projektov. Zabezpečuje predaj tovaru a služieb s pridanou hodnotou veľkým zákazníkom (bankový sektor, štátne organizácie, školstvo, priemyselné podniky).
RETAIL/eTail Team – Úlohou tohto tímu je spájať znalosti našich partnerov a sprístupňovať ich našim zákazníkom. Zabezpečuje obchodný servis pre RETAIL/eTAIL zákazníkov vrátane vlastnej siete predajní a eshopov.

Spoločnosť WESTech je vlastníkom významnej siete predajní.

iStores - Apple Premium Reseller
iStores je sieť prémiových predajní výrobkov Apple a príslušenstva
k nim. V súčasnosti má na Slovensku a v Českej republike sedemnásť predajní vo veľkých nákupných centrách a dve výkonné online predajne – istores.sk a istores.cz. Predajne s ročným obratom vyše šesťdesiat miliónov € navštívia ročne milióny zákazníkov.

PGS.sk
PGS.sk najväčší herný špecialista v predajni hier, herných konzol, počítačov a príslušenstva a jeden z popredných predajcov mobilných zariadení, príslušenstva a rôznych technologických vychytávok.
Na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov, vlastníme 22 predajní
a online predaj www.pgs.sk s ročným obratom 25 miliónov EUR. Prostredníctvom značky PlayGoSmart pôsobíme v etaili aj na českom trhu ako playgosmart.cz a na maďarskom trhu nás nájdete ako pgs.hu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Terézia Sršňová
E-mail: poslať životopis
ID: 4551710  Dátum zverejnenia: 16.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac