PHP developer - senior

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Od 3.100 EUR mesačne (na živnosť). Sme otvorení aj spolupráci na TPP, v takom prípade je odmena vecou dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme?
Sme veľkí a sme tu už dosť dlho. Od roku 2000 sa neustále úspešne rozvíjame a do nášho portfólia dnes patria vecičky, o ktorých sa mnohým môže len snívať – prevádzkujeme gamingové eshopy, robíme s Apple a ďalšími vlajkovými značkami v oblasti mobilov, predávame najväčšie vychytávky od Apple, Huawei, OPPO či Realme – a to je len špička ľadovca. V dnešných turbulentných časoch sme známkou spoľahlivosti a istoty, keď na rozdiel od konkurencie my ľudí hajrujeme. Sme WESTech a chceme ťa do tímu!

Koho hľadáme?
Chceme osobnosť. Skúseného PHP developera, ideálne s dobrými skúsenosťami. Dôležitá je hlavne silná vôľa, schopnosť čeliť výzvam, prekonanie prípadných prekážok a vytrvalosť. Ale aby to bolo pekne štruktúrované:

  • požadovaná prax na pozícii senior developer min. 3 roky
  • skúsenosti s integráciami ERP a CRM sú veľkou výhodou
  • min. pasívna znalosť AJ
  • výborný manažment času a vlastnej práce
  • skúsenosti s projektovou prácou
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
  • výrazná servisná orientácia
  • záujem neustále sa učiť a napredovať
  • tímový hráč
Určite ti to napadlo a tu je odpoveď: nemusíš mať výšku. Nechceme však ani vysokú školu života. Chceme človeka, ktorý vie používať zdravý rozum, nerobí mechanicky a baví ho premýšľať.

Aká bude Tvoja pracovná náplň:

  • Hneď na úvod si prosím uvedom – budujeme technologický tím. Píš nám, len keď si presvedčený o tom, že si tímový hráč.
  • Sme si plne vedomí, že žijeme v dobe dátovej – a preto sa snažíme prekopať naše systémy s dôrazom na využitie dát.
  • Z tých obligátnych úloh budeš mať na starosti programovanie interných firemných systémov, e-commerce riešení a napojení na ďalšie systémy, práca s dátami nad firemným DWH s presahom na data science a návrhy riešení rôznych problémov týkajúcich sa dát a dátovej kvality.
  • Ukáž však, že máš schopnosti prekračujúce bežné slnečné dni a zapojíme ťa do projektov, pri ktorých vyvíjame vlastné tooly na prácu s firemnými dátami pomocou najnovších moderných technológií a prístupov.
  • Budeme ťa podporovať v tom, aby si sa udržiaval up-to-date v našom biznise a sám prichádzal s vlastnými riešeniami. Pomôže nám to doručovať softvér umožňujúci lepšie pracovať s dátami, prepájať ich medzi sebou a hľadať priestor na optimalizáciu procesov, marketingu predaja a podobne.
  • Budeš mať možnosť vyskúšať si prácu s GCP, Keboolou, ak si však borec na ďalšie platformy a bude nám to dávať zmysel, necháme si poradiť a vyskúšame aj niečo od teba.
  • A čerešnička na torte? – programujeme novú platformu, ktorá bude nadstavbou nad firemnými dátami, vyrábame nový e-shop a mobilné aplikácie pre koncových zákazníkov a chystáme bezkonkurenčný vernostný program, aký tu nikto ešte nemá – tak, čo trúfaš si?

Prečo by si mal pracovať práve pre nás?

  • Nebudeme vymýšľať teplú vodu. Je to zbytočné, najmä keď vieme, čo nám funguje. Skôr budeš Optimus (a možno aj Prime) – budeš transformovať a optimalizovať procesy.
  • Mohli by sme trvať na niektorých technikách, ale to nechceme – rybu predsa nenaučíš štverať sa na strom. Poď do toho vlastnými nástrojmi.
  • Zase ale pozor – produktivita je kľúčová, hrajkať sa môžeš, keď máš veci dokončené. V číslach sme doma a čísla nepustia :)
  • Radi sa naučíme niečo od teba a samozrejme naopak, ak budeš potrebovať s niečím pomôcť ty, smelo do toho – maximum support.
  • Našu prácu budú používať významní hráči na trhu. Tvoje výsledky budú viditeľné v realite – nerobíme nejaké preklikávatka.
  • Ak by si mal záujem pracovať zo zázemia nášho officu, vytvoríme ti vhodné podmienky, poskytneme všetky potrebné zariadenia a pracovné prostriedky. Môžeš pritom využiť naše prístavy v Bratislave, Banskej Bystrici či v Ostrave.
  • Dôležité sú výsledky, ktoré si podľa potrieb preberieš na nejakom meetingu. So živými ľuďmi.
  • Odmena – je dôležité, aby si bol „in lóve“ s tým, čo budeš robiť, ale aj lóve a keše sú dôležité. My za tvoj skill a attitude ponúkame motivačné ohodnotenie.

  • silné zázemie úspešnej a rastúcej spoločnosti so zahraničnou účasťou – teda obchodného partnera, ktorý zajtra nezavrie ale práve naopak, robí všetko preto, aby stále rástol a zároveň ti poskytne istotu v neistých časoch
  • moderné technické vybavenie – dostaneš všetko, čo potrebuješ. Ak rád robíš na svojich miláčikoch, tak ti pokryjeme amortizáciu, nech je to fér
  • zamestnanecké nákupy – „áno, dá sa tam spraviť nejaká zľavička“ :).... samozrejme v rozumnej miere, ale budeš spokojný
  • basic ti určite nerobí problém, ale pre vylepšenie akcentu a pochytenie nejakých phrasal verbs ponúkame kurzy angličtiny
  • systém benefitov firmy WESTech
  • Multisport karta – chceme, aby si žil zdravo, preto podporíme finančnými prostriedkami tvoje športové aktivity
  • Benefit plus program – chceme, aby si rástol aj cool-túrne, preto ti kvartálne prispejeme na rôzne vstupenky, zájazdy, ubytovanie či letenky
  • ďalšie príspevky pri životných udalostiach, odmena za sprostredkovanie zamestnanca, dotovaný pitný režim na pracovisku, firemky a tímbildingy
  • a čo je kľúčové pre niektorých – väčšinu benefitov poskytujeme aj spolupracovníkom na živnosť. Nezabudni sa na to spýtať na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nerozhoduje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

PHP developer

Počet rokov praxe

3

Odborné požiadavky:
Nechceme supermana, hľadáme PHP developera, ktorý je v obraze a nerozplače sa, keď niekde uvidí nápis Vue, Angular, alebo nginx.
Toto používame my a môžeš sa v tom rozvíjať:
  • PHP a OOP
  • frameworky Laravel, Yii2, Symfony...
  • dodržiavanie príncípov objektovo orientovaného programovania SOLID
  • práca s GIT alebo iným SVN
  • REST API alebo SOAP, Docker, Composer, PHP Unit
  • práca s MySQL (príp. PostgreSQL, MSSQL)
  • základy Linux, Nginx/Apache
  • tvorba FE – ak vieš, body do plusu
  • JavaScript a FE frameworky (React, Vue, Angular) Node.js, NPM, WebSockets, Bower, Grunt, a pod.
  • Čo je ale basic – čistý a pekne štrukturovaný kód. Najlepší je dôkaz namiesto sľubov.

Čo od teba očakávame – osobnostné požiadavky:
  • Zodpovednosť – za svoju prácu a výsledky. Ty dodáš produkt, my ťa zato odmeníme.
  • Ochota sa učiť a napredovať – orgán, ktorý nepoužívaš, zakrpatie. A to si v našej brandži nemôžeme dovoliť.
  • Logické myslenie, schopnosť analyzovať problémy a nájsť adekvátne riešenia – v našom svete jediná cesta z bludiska ku sláve.
  • Tímový duch – píšu o tom mnohé knihy, my to žijeme v praxi.

Spoločnosť WESTech, s.r.o.

WESTech je obchodná spoločnosť, ktorá na trhu Európskej únie pôsobí už 23 rokov. Sme súčasťou nadnárodnej siete ELKO GROUP s celkovým ročným obratom 1,883 miliardy USD. WESTech spolu s dcérskymi spoločnosťami zamestnáva viac ako 400 zamestnancov.

Sme partnerom viac ako 200 významných svetových značiek na trhu (Apple, JBL, Lacie, Zens, Devia, Intel, AMD, Eset, hp, Dell, WD, Seagate, Huawei, Asus, Lenovo, Logitech, Satechi , Harman Kardon, Bose, Gigabyte, Microsoft, Ubiquiti, Mikrotik, Zyxel a ďalší).

VOLUME, VAD a RETAIL/eTail sú tri kľúčové obchodné oddelenia, ktoré sme vybudovali počas 20 rokov existencie našej spoločnosti.

VOLUME Team – Zabezpečuje predaj tovaru a služieb pre firemných zákazníkov. Náš obchodník, zaistí riešenie vašej objednávky od A po Z. Pre stálych zákazníkov máme pripravené výhodnejšie podmienky.
VAD Team – Tím certifikovaných odborníkov zabezpečuje profesionálnu realizáciu veľkých IT projektov. Zabezpečuje predaj tovaru a služieb s pridanou hodnotou veľkým zákazníkom (bankový sektor, štátne organizácie, školstvo, priemyselné podniky).
RETAIL/eTail Team – Úlohou tohto tímu je spájať znalosti našich partnerov a sprístupňovať ich našim zákazníkom. Zabezpečuje obchodný servis pre RETAIL/eTAIL zákazníkov vrátane vlastnej siete predajní a eshopov.

Spoločnosť WESTech je vlastníkom významnej siete predajní.

iStores - Apple Premium Reseller
iStores je sieť prémiových predajní výrobkov Apple a príslušenstva
k nim. V súčasnosti má na Slovensku a v Českej republike sedemnásť predajní vo veľkých nákupných centrách a dve výkonné online predajne – istores.sk a istores.cz. Predajne s ročným obratom vyše šesťdesiat miliónov € navštívia ročne milióny zákazníkov.

PGS.sk
PGS.sk najväčší herný špecialista v predajni hier, herných konzol, počítačov a príslušenstva a jeden z popredných predajcov mobilných zariadení, príslušenstva a rôznych technologických vychytávok.
Na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov, vlastníme 22 predajní
a online predaj www.pgs.sk s ročným obratom 25 miliónov EUR. Prostredníctvom značky PlayGoSmart pôsobíme v etaili aj na českom trhu ako playgosmart.cz a na maďarskom trhu nás nájdete ako pgs.hu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Terézia Sršňová
E-mail: poslať životopis
ID: 4062791  Dátum zverejnenia: 15.4.2021