Predajca Apple Premium Reseller - iStores Bratislava VIVO!

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
iStores - Apple Premium Reseller, Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
670 - 1 340 EUR/mesiaczákladná mzda: 670 EUR + variabilná zložka do 100 % základnej mzdy (+ príplatky za prácu cez víkend)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme?

Sme veľkí a sme tu už dosť dlho. Sme jedineční. Sme prémioví. Tvoríme najvýkonnejšiu sieť predajní Apple na Slovensku. Jednoducho – sme iná liga. Pracujeme s výnimočnými produktmi. Prinášame výnimočné služby našim zákazníkom.

Koho hľadáme?
Chceme kolegu/yňu, ktorý/á je fanúšikom značky Apple, chce na sebe pracovať a s úsmevom na tvári prezentovať naše produkty.

Ako bude vyzerať Tvoj pracovný deň?

V zelenom tričku nastúpiš s kolegami na field v prémiovej predajni a:
  • Svoje predajné zručnosti budeš rozvíjať na nabudených zákazníkoch-fajnšmekroch i takých, čo chcú prejsť na druhú stranu
  • Budeš sa vzdelávať cez online kurzy a postupne z teba urobíme Apple experta
  • Tiež Ťa pošleme na mnohé nevirtuálne školenia v skutočnom svete – so živými trénermi, školiteľmi i ďalšími prítomnými účastníkmi
  • Budeš hľadať cestu z bludiska interných systémov ako skladové presuny, objednávky, fakturácie, uzávierky, práca s cashom či blokovanie – a Ty tú cestu vždy nájdeš!
  • Budeš sa starať o každé vystavené zariadenie ako o svoju mladšiu sestru, ktorú Ti ako malému mamina zverila na kočíkovanie, keď musela odbehnúť na „nákup“ s kamoškami
  • Aktívne rozvinieš svoje motorické zručnosti, ktoré si nadobudol ešte kedysi na hodinách výtvarnej výchovy a doplníš ich o používanie dierkovača a spinkovača v spolupráci s euroobalmi a šanónmi
  • Každý deň sa budeš s detskou radosťou tešiť na novú dávku darčekov previazaných farebnou stuhou privezených ujom kuriérom, ktoré rozbalíš a pridelíš na to správne miesto
  • Budeš zabávať svojich kolegov a vytvárať jedinečnú atmosféru na predajni svojou osobnosťou – chceme aby to žilo nielen na pódiu, ale aj za oponou
  • Pracovať budeš na krátky a dlhý týždeň – no povedz, kto by nechcel za mesiac toľko voľna?

  • Multisport karta – chceme, aby si zvnútra dobre vyplnil naše tričko, preto podporíme finančnými prostriedkami tvoje športové aktivity
  • Benefitový program– chceme, aby si rástol aj cool-túrne, preto ti kvartálne prispejeme na rôzne vstupenky, zájazdy, ubytovanie či letenky
  • Budeš môcť sám na sebe testovať rôzne zariadenia Apple – a ktovie, možno Ti časom pribudnú nejaké aj na dlhší čas
  • Zvýhodnený nákup produktov Apple – naučíme Ťa sporiť a potom správne investovať, aby si si mohol kúpiť niečo pre seba či pre svoju rodinu. Samozrejme za úplne inú cenu
  • Odporučenie známeho – máš kamoša, ktorý je podobný ako ty a myslíš, že by sa hodil do nášho tímu? Priveď ho a my Ťa za to odmeníme
  • Firemky a tímbildingy – každý rok prinesie niečo iné, raz budeme niečo tvoriť, raz robiť niečo tímové – to preto, aby si chápal, že sme všetci na tej istej lodi. Takto sa stretneme aj dvakrát do roka
  • Supervízia, mentoring a koučing – od seniorných kolegov profíkov i interného kouča. - Ináč je to fajn týpek :)

V prípade Vášho záujmu Vás poprosíme o zaslanie CV v slovenčine spolu s aktuálnou FOTO.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame:
  • Prirodzenú inteligenciu – ani v dnešnej dobe nie je na škodu použiť zdravý sedliacky rozum
  • Nadšenie pre Apple – a jeho šírenie medzi zákazníkmi
  • Odbornosť – nemusíš mať doma ani Xs-ko ani Pro-čko, ale otázky typu „kam mám strčiť ten jack“ nie sú na mieste
  • Schopnosť pracovať pod stresom – ľudia sú rôzni, no len na tebe záleží, či to zvládneš s noblesou
  • Komunikatívnosť – jednoducho miluješ rozprávať sa s ľuďmi. – Ale zase odtiaľ potiaľ. Chceš predsa aj niečo zarobiť
  • Iniciatívnosť – práce je vždy dosť a preto otázky typu „a čo mám robiť“ sú totálka mimo. Prekvap nás vetou „ale to som už predsa urobil“
  • Dôslednosť – tak ako Ti nikto doma ráno neustelie posteľ, ani tu nečakaj, že niekto bude robiť niečo za teba. Vybuduj si rešpekt sám
  • Schopnosť aktívne počúvať – to zistíš na sebe podľa toho, či sa k tebe budú ľudia vracať, lebo si im fakt dobre poradil
  • Tímovosť – všetci sme iní, no práca nás baví a spolu dokážeme riadne kúsky. Keď sa bavíme, čas nám plynie rýchlejšie
  • Nekonvenčnosť, flexibilitu, schopnosť riešiť problémy bez manuálu – úprimne, toto si ceníme najviac, lebo aj nás dokáže z času na čas niekto prekvapiť. A my mu vždy dokážeme pomôcť. Po úspešnom sóle sa však nezabudni so svojím príbehom podeliť
  • Humor – naschvál sme ho dali nakoniec. Ak si dočítal až sem, isto to už nie je potrebné rozpisovať, čo tým myslíme

Spoločnosť WESTech, s.r.o.

WESTech je obchodná spoločnosť, ktorá na trhu Európskej únie pôsobí už 23 rokov. Sme súčasťou nadnárodnej siete ELKO GROUP s celkovým ročným obratom 1,883 miliardy USD. WESTech spolu s dcérskymi spoločnosťami zamestnáva viac ako 400 zamestnancov.

Sme partnerom viac ako 200 významných svetových značiek na trhu (Apple, JBL, Lacie, Zens, Devia, Intel, AMD, Eset, hp, Dell, WD, Seagate, Huawei, Asus, Lenovo, Logitech, Satechi , Harman Kardon, Bose, Gigabyte, Microsoft, Ubiquiti, Mikrotik, Zyxel a ďalší).

VOLUME, VAD a RETAIL/eTail sú tri kľúčové obchodné oddelenia, ktoré sme vybudovali počas 20 rokov existencie našej spoločnosti.

VOLUME Team – Zabezpečuje predaj tovaru a služieb pre firemných zákazníkov. Náš obchodník, zaistí riešenie vašej objednávky od A po Z. Pre stálych zákazníkov máme pripravené výhodnejšie podmienky.
VAD Team – Tím certifikovaných odborníkov zabezpečuje profesionálnu realizáciu veľkých IT projektov. Zabezpečuje predaj tovaru a služieb s pridanou hodnotou veľkým zákazníkom (bankový sektor, štátne organizácie, školstvo, priemyselné podniky).
RETAIL/eTail Team – Úlohou tohto tímu je spájať znalosti našich partnerov a sprístupňovať ich našim zákazníkom. Zabezpečuje obchodný servis pre RETAIL/eTAIL zákazníkov vrátane vlastnej siete predajní a eshopov.

Spoločnosť WESTech je vlastníkom významnej siete predajní.

iStores - Apple Premium Reseller
iStores je sieť prémiových predajní výrobkov Apple a príslušenstva
k nim. V súčasnosti má na Slovensku a v Českej republike sedemnásť predajní vo veľkých nákupných centrách a dve výkonné online predajne – istores.sk a istores.cz. Predajne s ročným obratom vyše šesťdesiat miliónov € navštívia ročne milióny zákazníkov.

PGS.sk
PGS.sk najväčší herný špecialista v predajni hier, herných konzol, počítačov a príslušenstva a jeden z popredných predajcov mobilných zariadení, príslušenstva a rôznych technologických vychytávok.
Na Slovensku pôsobíme už viac ako 20 rokov, vlastníme 22 predajní
a online predaj www.pgs.sk s ročným obratom 25 miliónov EUR. Prostredníctvom značky PlayGoSmart pôsobíme v etaili aj na českom trhu ako playgosmart.cz a na maďarskom trhu nás nájdete ako pgs.hu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Terézia Sršňová
E-mail: poslať životopis
ID: 3953518  Dátum zverejnenia: 18.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 670 EUR/mesiac