Apple Premium Reseller predajca - iStores Bratislava Polus

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
iStores - Apple Premium Reseller, Vajnorská, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda: 3,80 €/hodina, variabilná zložka : do 60 %

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme?

Sme veľkí a sme tu už dosť dlho. Sme jedineční. Sme prémioví. Tvoríme najvýkonnejšiu sieť predajní Apple na Slovensku. Jednoducho – sme iná liga. Pracujeme s výnimočnými produktmi. Prinášame výnimočné služby našim zákazníkom.

Koho hľadáme?
Chceme kolegu, ktorý sa na nič nehrá a je sám sebou. Je fanúšikom značky Apple a chce robiť s ľuďmi, chce na sebe pracovať a s úsmevom na tvári prezentovať naše produkty. Využije pri tom svoju auru a charizmu.

Ako bude vyzerať Tvoj pracovný deň?

V zelenom tričku nastúpiš s kolegami na plac v prémiovej predajni a:
- Svoje predajné zručnosti budeš rozvíjať na nabudených zákazníkoch-fajnšmekroch i takých, čo chcú prejsť na druhú stranu
- Budeš sa vzdelávať cez online kurzy a postupne z teba urobíme Apple experta
- Pošleme ťa na mnohé nevirtuálne školenia v skutočnom svete – so živými trénermi, školiteľmi i ďalšími prítomnými účastníkmi
- Budeš hľadať cestu z bludiska interných systémov ako skladové presuny, objednávky, fakturácie, uzávierky, práca s cashom či blokovanie – a ty tú cestu vždy nájdeš!
- Budeš sa starať o každé vystavené zariadenie ako o svoju mladšiu sestru, ktorú ti ako malému mamina zverila na kočíkovanie, keď musela odbehnúť na „nákup“ s kamoškami
- Aktívne rozvinieš svoje motorické zručnosti, ktoré si nadobudol ešte kedysi na hodinách výtvarnej výchovy a doplníš ich o používanie dierkovača a spinkovača v spolupráci s euroobalmi a šanónmi
- Každý deň sa budeš s detskou radosťou tešiť na novú dávku darčekov previazaných farebnou stuhou privezených ujom kuriérom, ktoré rozbalíš a pridelíš na to správne miesto
- Budeš zabávať svojich kolegov a vytvárať jedinečnú atmosféru na predajni svojou osobnosťou – chceme aby to žilo nielen na pódiu, ale aj za oponou
- Pracovať budeš na krátky a dlhý týždeň – no povedz, kto by nechcel za mesiac toľko voľna?

- Stravné lístky – aby si zvládal pracovné vytrvalostné výkony, potrebuješ aj dostatok energie a my ťa ňou nadopujeme. Budeš ich mať dokonca viac ako dní, ktoré reálne odrobíš
- Multisport karta – chceme, aby si zvnútra dobre vyplnil naše tričko, preto podporíme finančnými prostriedkami tvoje športové aktivity
- Benefitový program– chceme, aby si rástol aj cool-túrne, preto ti kvartálne prispejeme na rôzne vstupenky, zájazdy, ubytovanie či letenky
- Budeš môcť sám na sebe testovať rôzne zariadenia Apple – a ktovie, možno ti časom pribudnú nejaké aj na dlhší čas
- Zvýhodnený nákup produktov Apple – naučíme ťa sporiť a potom správne investovať, aby si si mohol kúpiť niečo pre seba či pre svoju rodinu. Samozrejme za úplne inú cenu
- Odporučenie známeho – máš kamoša, ktorý je podobne strihnutý ako ty a myslíš, že by sa hodil do nášho tímu? Priveď ho a my ťa za to odmeníme
- Firemky a tímbildingy – raz spolu prevetráme gule na bowlingu, raz gumy na kartingu, raz budeme tvoriť niečo tímové – to preto, aby si chápal, že sme všetci na tej istej lodi. Takto sa stretneme minimálne dvakrát do roka
- Supervízia, mentoring a koučing – od seniorných kolegov profíkov i interného kouča – inak je to fajn chalan, len tak medzi nami :)

Zasielajte svoj životopis spolu s motivačným listom na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame:
- Prirodzenú inteligenciu – ani v dnešnej dobe nie je na škodu použiť zdravý sedliacky rozum
- Nadšenie pre Apple – a jeho šírenie medzi zákazníkmi
- Odbornosť – nemusíš mať doma ani X-ku ani Pro-čko, ale otázky typu „kam mám strčiť ten jack“ nie sú na mieste
- Schopnosť pracovať pod stresom – ľudia sú rôzni, no len na tebe záleží, či to zvládneš s noblesou
- Komunikatívnosť – jednoducho miluješ rozprávať sa s ľuďmi. – Ale zase odtiaľ potiaľ. Chceš predsa aj niečo zarobiť
- Iniciatívnosť – práce je vždy dosť a preto otázky typu „a čo mám robiť“ sú totálka mimo. Prekvap nás vetou „ale to som už predsa urobil“
- Dôslednosť – tak ako ti nikto doma ráno neustelie posteľ, ani tu nečakaj, že niekto bude robiť niečo za teba. Vybuduj si rešpekt sám
- Schopnosť aktívne počúvať – to zistíš na sebe podľa toho, či sa k tebe budú ľudia vracať, lebo si im fakt dobre poradil
- Tímovosť – všetci sme iní, no práca nás baví a spolu dokážeme riadne kúsky. Keď sa bavíme, čas nám plynie rýchlejšie
- Nekonvenčnosť, flexibilitu, schopnosť riešiť problémy bez manuálu – úprimne, toto ci ceníme najviac, lebo aj nás dokáže z času na čas niekto prekvapiť. A my mu vždy dokážeme pomôcť. Po úspešnom sóle sa však nezabudni so svojím príbehom podeliť
- Humor – naschvál sme ho dali nakoniec. Ak si dočítal až sem, isto to už nie je potrebné rozpisovať, čo tým myslíme

Spoločnosť WESTech, s.r.o.

Sme jeden z najväčších distribútorov výpočtovej techniky na Slovensku. Vznikli sme v roku 2000 ako pobočka medzinárodnej spoločnosti ELKO GROUP. V produktovom portfóliu máme monitory, notebooky a tablety, smartphony, systémové riešenia a software. Distribujeme značky APPLE, Intel, AMD, GIGABYTE, Microsoft, Xiaomi, Huawei, Kingston, JBL, Eset, Epson, GoPro, ASUS, Lenovo, Razer a ďalšie.
V roku 2017 sme dosiahli obrat na úrovni približne 267 miliónov EUR.
Aktuálne zamestnávame približne 110 zamestnancov.

ELKO GROUP
ELKO GROUP je jedna z vedúcich spoločnosti v oblasti distribúcie hardvéru v Strednej, Východnej Európe a Baltických štátoch, Vznikla v roku 1993. Svoje zastúpenie má vo viac ako 10 krajinách. V portfóliu má viac ako 29 000 produktov a obslúži viac ako 7 700 zákazníkov ročne. V roku 2017 spoločnosť ELKO GROUP dosiahla obrat približne 1 587 miliónov USD.

iStores
Spoločnosť WESTech, s. r. o. Je majiteľom významnej siete predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách. Na Slovensku aktuálne vlastníme 8 predajní a v Čechách 5 predajní. iStores ponúka zákazníkom 24-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska, Čiech a Moravy.
Na predajniach ročne obslúžime viac ako 2 milióny zákazníkov.
Je partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov a učiteľov - Apple Solution Expert Education a špecialista na biznis riešenia Apple.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava
ID: 3469336   Dátum zverejnenia: 19.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda: 3,80 €/hodina, variabilná zložka : do 60 %