750 - 1 000 EUR

Customer Manager pre zákazníkov e-shopu

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 17, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybavovanie objednávok a obchodných prípadov z e-shopu mailom a telefonicky
- komunikácia so zákazníkmi - koordinácia ich otázok ohľadom logistiky, aktuálnych marketingových akcií
- riešenie rôznych problémov, ktoré môžu nastať pri vybavovaní objednávky
- aktívna ponuka produktov a služieb zákazníkom z e-shopu (upselling)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Ponúkame:
- zvýhodnený nákup produktov Apple
- MultiSport karta
- benefitový program Benefit Plus
- stravné lístky – nad rámec zákona
- odmena za odporučenie známeho na obsadzovanú pozíciu
- firemné akcie a teambuildingy
- pitný režim

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu nám zašlite prosím Váš životopis.

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

obchod
1

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, kreativita, zmysel pre obchod - obchodný duch, tímový hráč, cieľavedomosť, základný prehľad v oblasti IT technológií a najmä produktov firmy APPLE výhodou, ovládanie češtiny - výhodou.

Spoločnosť WESTech, s.r.o.

Sme jeden z najväčších distribútorov výpočtovej techniky na Slovensku. Vznikli sme v roku 2000 ako pobočka medzinárodnej spoločnosti ELKO GROUP. V produktovom portfóliu máme monitory, notebooky a tablety, smartphony, systémové riešenia a software. Distribujeme značky APPLE, Intel, AMD, GIGABYTE, Microsoft, Xiaomi, Huawei, Kingston, JBL, Eset, Epson, GoPro, ASUS, Lenovo, Razer a ďalšie.
V roku 2018 sme dosiahli obrat na úrovni približne 218 miliónov EUR.
Aktuálne zamestnávame približne 110 zamestnancov.

ELKO GROUP
ELKO GROUP je jedna z vedúcich spoločnosti v oblasti distribúcie hardvéru v Strednej, Východnej Európe a Baltických štátoch, Vznikla v roku 1993. Svoje zastúpenie má vo viac ako 10 krajinách. V portfóliu má viac ako 29 000 produktov a obslúži viac ako 7 700 zákazníkov ročne. V roku 2017 spoločnosť ELKO GROUP dosiahla obrat približne 1 587 miliónov USD.

iStores
Spoločnosť WESTech, s. r. o. Je majiteľom významnej siete predajní Apple Premium Reseller na Slovensku a v Čechách. Na Slovensku aktuálne vlastníme 8 predajní a v Čechách 5 predajní. iStores ponúka zákazníkom 24-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska, Čiech a Moravy.
Na predajniach ročne obslúžime viac ako 2 milióny zákazníkov.
Je partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov a učiteľov - Apple Solution Expert Education a špecialista na biznis riešenia Apple.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Mesárošová
Tel.: +421902918045
E-mail: poslať životopis
ID: 3456902   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750 € základná mzda + do 250 € variabilná zložka mzdy