Key Account Manager - Best Seller / B2B Enterprise - Apple Premium Reseller

WESTech, spol. s r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 17, Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná mzda od 1250 € + variabilná zložka na základe výsledkov + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme ?

Sme veľkí a sme tu už dosť dlho. Pomáhame slovenským, českým či globálnym firmám vytvárať fungujúce IT prostredie postavené na platforme Apple. Koncept je postavený na kvalite, čo zákazník pokladá za prioritu.

Koho hľadáme ?

Firma je o ľuďoch. My z tých ľudí robíme tímy, v ktorých je sila. Buď niečo rob, alebo nerob. Pokusy neexistujú. Boli by sme radi, kebyže máš aspoň dvojročnú prax v prostredí obchodu a ideálne v IT – ale to neznamená, že si 2 roky chodil posedieť do kanclu, lebo tam bolo príjemne. Chceme best-sellera! Psychicky vyspelého a odolného jedinca.
Nech nás sila sprevádza.

Aká bude Tvoja pracovná náplň:

- Dostaneš do vienka zaujímavú klientelu, o ktorú sa patrične budeš starať
- Budeš si hľadať aj nových obchodných parťákov, s ktorými to dotiahneš ďaleko
- Komunikácia na dennodennej báze
- Premýšľať nad tým, ako klientele vyhovieť
- Sledovať lokálny trh z pohľadu „oportunít“
- Reportom sa nevyhneš, ale korporátne praktiky u nás nehľadaj – len fakturuj!
- Podieľať sa na workshopoch – dáme ti príležitosť „pokecať“ si pred davom
- Neponúkať len chabé železo, ale železo s pridanou hodnotou, či celým riešením

- Macbook a iPhone pokladaj za samozrejmosť, aj na súkromné účely
- auto k dispozícii
- a tiež môžeš mať Multisport kartu, výučbu angličtiny, lístky do kina, teambuildingy a firemné akcie, zvýhodnenné nákupy a mnoho ďalšieho

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo od Teba očakávame:

- Mal by si byť prirodzene inteligentný
- Zmysel pre humor – povinnosť
- Rád vedieš rozhovory – tichý introvert možno zbalí dievča, ale zmluvu nepredá
- Máš rád ľudí – tak to je samozrejmosť
- Výzva či nátlak ťa nerozhodí – bez cieľov to nikam nedotiahneme
- Samostatnosť – rozhoduj za svoje činy a nes za to následky
- Schopnosť prispôsobiť sa – s viacerými sa to lepšie ťahá
- Pevne veríme, že termín time-management ti nie je cudzí
- Zapnúť počítač bez nutnosti IT oddelenia
- Tabuľky: ideálne EXCEL
- Primeraná znalosť redakčného systému
- Vedieť ovládať automobil a mať k tomu ideálne oprávnenie
- Angličtina

Spoločnosť WESTech, s.r.o.

Sme jeden z najväčších distribútorov výpočtovej techniky na Slovensku. Vznikli sme v roku 2000 ako pobočka medzinárodnej spoločnosti ELKO GROUP. V produktovom portfóliu máme monitory, notebooky a tablety, smartphony, systémové riešenia a software. Distribujeme značky APPLE,Intel, AMD, GIGABYTE, Microsoft, Xiaomi, Huawei, Kingston, JBL, Eset, Epson, GoPro, ASUS, Lenovo, Razer a ďalšie.
V roku 2017 sme dosiahli obrat na úrovni približne 267 miliónov EUR.
Aktuálne zamestnávame približne 110 zamestnancov.

ELKO GROUP
ELKO GROUP je jedna z vedúcich spoločnosti v oblasti distribúcie hardvéru v Strednej, Východnej Európe a Baltických štátoch, Vznikla v roku 1993. Svoje zastúpenie má vo viac ako 10 krajinách. V portfóiu má viac ako 29 000 produktov a obslúži viac ako 7 700 zákazníkov ročne. V roku 2017 spoločnosť ELKO GROUP dosiahla obrat približne 1 587 miliónov USD.

iStores
Spoločnosť WESTech, s. r. o. Je majiteľom významnej siete predajní Apple Premium Resseler na Slovensku v Čechách. Na Slovensku aktuálne vlastníme 8 predajní a v Čechách 5 predajní. iStores ponúka zákazníkom 24-ročné skúsenosti s platformou Apple, možnosť odberu tovaru, riešenia servisu a konzultácií na rôznych miestach s výbornou dostupnosťou z každej časti Slovenska, Čiech a Moravy.
Na predajniach ročne obslúžime viac ako 2 milióny zákazníkov
Je partnerom vzdelávacích inštitúcií, žiakov a učiteľov - Apple Solution Expert Education a špecialista na biznis riešenia Apple.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Stará Vajnorská 17
831 04 Bratislava
ID: 3451961   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná mzda od 1250 € + variabilná zložka na základe výsledkov + benefity